خانه

دبیر هیات شنای استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: رقابتهای شنای گرامیداشت دهه مبارک فجر در دو بخش آقایان و بانوان در گچساران برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،محمدی دبیر هیات شنای استان کهگیلویه وبویراحمد گفت :در گرامیداشت دهه مبارک فجر رقابتهای شنای رده سنی بانوان و آقایان در گچساران با شناخت نفرات برتر به پایان رسید .

امین محمدی دبیر هیات شنای استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :در این دوره از مسابقات 80 نفر از آقایان و 40 نفر از بانوان ار شهرهای سی سخت ،دهدشت و گچساران در رده های سنی مختلف با هم رقابت کردند.

محمدی ضمن تشکر از هیات های شنای شرکت کننده در این رقابتها در خصوص نفرات برتر این مسابقات اظهار داشت :در50 متر کرال پشت  رده 15 تا 17:دانیال حبیبی افتخار  از گچساران  به مقام نخست رسید و فردین بهمن آزاد از گچساران به مقام دوم رسید .

در ماده 50 متر آزاد 15 تا 17 سال:علی طاهرپور از سی سخت اول شد ،مصطفی کرمی از سی سخت دوم شد و احمد رضا ناصح نژاد از دهدشت سوم شد.

در ماده 50 متر قورباغه رده سنی 15 تا 17 سال مهرعلی بارون زاده از گچساران به مقام اول رسید ،بهراد بهمنی آزاد از گچساران و آرین اسکندری از گچساران دوم و سوم شدند.

در 50 متر قورباغه رده سنی 11 تا 12 سال ،پارسا طاهری زاده  به مقام اول رسید ،پارسا گرانمایه از گچساران دوم شد و آرمان روانگرد از گچساران سوم شد .

در 50 متر آزاد رده سنی 11 تا 12 سال بهتاش بهمنی آزاد از گچساران اول شد ،آروین اسکندری از گچساران دوم شد و محمد سی سخت نژاد از شهر سی سخت سوم شد .

در رشته 50 متر آزاد رده سنی 13 تا 14 سال ،سجاد تقی پور از گچساران به مقام نخست رسید ،دانیال دیباز دوم شد و حسین گرانمایه از گچساران بر سکوی سوم ایستاد .

در 50 متر کرال پشت رده سنی 13 تا 14 سال،محمد حسین حسینی از گچساران اول شد،احسان عباسی از گچساران دوم شد .

در 50 متر قورباغه رده سنی 13 تا 14 سال محمد جهانگیری اول شد ،علیرضا سروش مقدم از دهدشت دوم شد .

در ماده 50 متر قورباغه رده سنی  8 تا 10 ،اهورا بارون زاده از گچساران شد ومعین حاج هاشمی از  دهدشت و محمد متین برزگرفر از دهدشت سوم شد .

در ماده 50 متر آزاد رده سنی 8 تا 10 سال امیرپارسا سروش مقدم از دهدشت اول شد ،آیدین شش بلوکی از  گچساران دوم و ابوالفضل ناصر نژاد از دهدشت سوم شد .

در ماده 50 متر زیر 8 سال،پارسا پاکباز،علیرضا موسوی،سام استیک به مقام های برتر دست یافتند .

در  رده سنی پیشکسوتان ماده 50 متر کرال سینه 29 سال و پایین تر،مهدی دهنوی از گچساران اول شد ،وحید صادقی از گچساران دوم شد و محمد حسین رجبی از گچساران سوم شد .

در ماده 50 متر آزاد رده سنی 40 تا 49 سال،ایمان بارون زاده از گچساران به مقام نخست رسید ،رمضان یوسفی از  گچساران دوم شد و شاهرخ قشقایی از گچساران سوم شد .

در ماده  50 متر آزاد ماده 50 تا 55 سال ،مجید یاری از گچساران اول شد ،سید جلال شجاعی دوم شد وعلی امیری سوم شد .

در ماده 50 متر آزاد 56 سال به بالا ،جمشید شعری از گچساران بر سکوی اول ایستاد ،حسن حسن زاده از  گچساران دوم شد و فریبرز قبادی از گچساران سوم شد .

در ماده 50 متر آزاد رده سنی 30 تا 34 سال ،نبیل راشدیان اول شد ،امین راشدیان دوم و محمد ارجمند از  گچساران سوم شد.

در رده سنی زیر 8سال بانوان این مسابقات و در ماه شنای آزاد ،آنا جابر انصاری به مقام نخست رسید ،شینا طراقی دوم شد و وانیا حبیبی سوم شد .

در شنای قورباغه ،رها بهرامی اول شد ،مانیا شکوهی و آنیتا چنگیزی دوم و سوم شدند.

در رده سنی 8تا 10 سال شنای آزاد بانوان دینا عطایی مهر اول شد ،بهار فولادی وندا دوم شد و ژینا منصوری سوم شد.

در شنای قورباغه 8تا 10 سال الهه جابر انصاری اول شد ،پارمیدا پاکنضری دوم شد و سوگند افشاری سوم شد.

در شنای آزاد رده سنی 11 تا 12 سال مرضیه جابر انصاری به مقام اول دست یافت،یگانه حسینی دوم شد و آنیتا راهبردی سوم شد  و در شنای قورباغه بهار چریکی اول شد و الیانا ترکجوش و سارینا حاتمی دوم و سوم شدند.

در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور حکمتی اصل معاون توسعه ورزش ،بارون زاده رئیس هیات شنای استان ،عبدالخانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران و جمعی از مسئولین شهرستانی و شرکت نفت برگزار شد به نفرات برتر لوح قهرمانی و هدایایی از طرف هیات شنای استان اهدا شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو