خانه

نایب رئیس هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: با حضور مدرس بین المللی فوتسال ،کلاس دانش افزایی فوتسال در یاسوج برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،آشتیانی نایب رئیس هیات فوتبال استان از برگزاری کلاس دانش افزایی مربیان فوتسال استان با حضور مدرس بین المللی فوتسال کشور در یاسوج خبر داد.

مهناز آشتیانی نایب رئیس هیات فوتبال استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ضمن تشکر از فدراسیون ،هیات فوتبال استان و مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت :اولین کلاس دانش افزایی فوتسال در یاسوج با حضور مدرس این رشته برگزار شد .

آشتیانی ادامه داد:این کلاس با حضور علی زندی پور مدرس بین المللی فوتسال کشور روزهای 25و 26بهمن ماه صبح و عصر بصورت تئوری و عملی.... برگزار شد .

نایب رئیس هیات فوتبال استان افزود:در این کلاس 60نفر از مربیان و بازیکنان استانهای چهارمحال و بختیاری ،بوشهر ،فارس و کهگیلویه وبویراحمد حضور داشتند و زیر نظر این مدرس با اصول اولیه مربیگری رشته فوتسال آشنا شدند.

آشتیانی که خود از مدرسین و مربیان رشته فوتسال کشور می باشد ،ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این دوره ،هدف از این دوره را آشنایی مربیان و بازیکنان فوتسال استان با اصول اولیه و پایه رشته فوتسال ذکر و تصریح کرد:در این کلاس اصول اولیه و پایه فوتسال ،شامل تکنیکها فردی ،تاکیتک تیمی ،شروع مجددها و سیستم های دفاع و حمله ای فوتسال به شرکت کنندگان اموزش داده شد .

نایب رئیس هیات فوتبال استان اظهار داشت :در پایان به شر کت کنندگان گواهی شرکت در این دوره اعطا شد.

این دوره زیر نظر فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال کشور با همکاری هیات فوتبال استان واداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .

 

آخرین بروزرسانی ( یکشنبه, 28 بهمن 1397 ساعت 11:57 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو