خانه

رهامی خبر داد: شهر دهدشت میزبان همایش بزرگ پیاده روی خانواده است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان از بازدید اعضای این هیات به شهرستانهای کهگیلویه ،چرام و لنده خبر و افزود:با حضور شبکه سوم سیما ،شهر دهدشت میزبان همایش بزرگ پیاده روی خانواده و اهدای یک دستگاه خودرو پراید است .

محمد علی رهامی با بیان این خبر اظهار داشت :

بازدید دوره ای  رئیس و اعضای هیات ورزش های همگانی استان از هیات های شهرستانهای کهگیلویه، چرام و لنده انجام شد .

رهامی ادامه داد: در روز 25 بهمن طی نشستی با حضور رئیس اداره ورزش شهرستان چرام و رئیس هیات ورزشهای همگانی این شهرستان وضعیت ورزش همگانی در این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت و مصوباتی در این جلسه مطرح و مورد تصویب اعضا قرار گرفت . در پایان اعضا جلسه در فینال مسابقات فوتسال جام دهه فجر شهر چرام که بین تیم آموزش و پرورش و شبکه بهداشت برگزار گردید  شرکت کرده که در این جام تیم آموزش و پرورش شهرستان  قهرمان شد.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان از برگزاری جلسه اعضای این هیات با هیات شهرستان کهگیلویه خبر داد و اظهار داشت :

در ادامه اعضا هیئت همگانی استان در جلسه هیات همگانی شهرستان کهگیلویه شرکت کرد. در این جلسه مصوب شد با توجه به هماهنگی های بعمل آمده با نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل ورزش و جوانان استان و ریاست فدراسیون ورزشهای همگانی در نیمه دوم اسفندماه 97 همایش بزرگ پیاده روی خانواده با حضور شبکه سوم سیما در شهر دهدشت برگزار شود . در ادامه اعضا جلسه از  فینال مسابقات فوتسال جام دهه فجر در شهر دهدشت که بین دو تیم دبیرستان علم و ادب و شبکه بهداشت شهرستان برگزار گردید تماشا کردند  که در این مسابقات دبیرستان علم و دانش به مقامات نخست دست یافت و از تیم های برتر تجلیل شد .

رهامی از حضور اعضای هیات در همایش شهر لنده در 26 بهمن ماه خبر و بیان داشت :

در روز 26 بهمن اعضا هیات همگانی استان در همایش پیاده روی خانواده که  بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شهر لنده با حضور جمع کثیری از مردم ورزش دوست شهرلنده و بعضی از مسئولین ادارات برگزار شد شرکت کردند. این همایش به مسافت 4 کیلومتر از اداره ورزش تا تپه نورالشهدا برگزار شد و در پایان به 40 نفر از شرکت کنندگان از طرف هیئت همگانی استان هدایایی از جمله دوچرخه، کارت هدیه و البسه ورزشی اهدا گردید.در این همایش رئیس هیات همگانی استان ضمن تشکر و قدردانی از حضور مردم و مسئولین گفت: هیات همگانی استان با توجه به رسالتی که دارد بصورت چرخشی در کلیه شهرستانها و بخش‌ها و روستاهای استان برنامه های متنوع ورزشی از جمله همایش پیاده روی خانواده را برگزار می کند .

رهامی ،هدف از برگزاری چنین برنامه های ایجاد شادابی و نشاط در جامعه عنوان  و انتظار داشت : مسئولین و مردم نهایت همکاری را با ما داشته باشند .

مشاور فدراسیون ورزشهای همگانی آخرین برنامه این سفر را برگزاری جلسه ای پیرامون توسعه ورزش همگانی در استان  با حضور مسئولین ورزش همگانی استان و شهرستانهای بویراحمد، کهگیلویه، چرام، لنده ذکر و بیان داشت در این نشست  مصوباتی در زمینه ورزش همگانی در استان و شهرستانها به تصویب رسید.

در این سفردو روزه رئیس هیات همگانی استان ، نایب رئیس هیات استان و رئیس هیئت همگانی شهرستان بویراحمد،  خزانه دار هیات همگانی  و مسئول کمیته پیاده روی هیات همگانی استان حضور داشتند.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو