خانه

علوی خبر داد: آئین دومین مرحله افتتاح خانه های ورزش روستایی استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان از برگزاری آئین دومین مرحله افتتاح خانه های ورزش روستایی استان خبر داد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :

دومین مرحله افتتاح خانه های ورزش روستایی استان برگزار شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان در این ائین افزود:در مرحله دوم 16روستایی استان به وسایل و ئجهیزات ورزشی مجهز شد.

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از ارسال وسایل ورزشی شامل میز تنیس روی میز ،فوتبال دستی ،صفحه شطرنج ،دارت ،تشک کشتی ،تاتامی و پیراهن ورزشی در مرحله دوم خبر داد و هدف از برگزاری این آئین و ارسال وسایل را ، گسترش و توسعه ورزش در روستاها برشمرد و افزود:این وسایل به روستاهای که فاقد امکانات و مکان ورزشی می باشند ارسال خواهد شد .

علوی تصریح کرد این وسایل به روستاهای گنجه ای ،طولیان ،خونگاه ،کلات دشمن زیاری ،عشایر سالاری ،ده برآفتاب ،راک ،گچ بلند ،خزیون ،ده خلیفه خیرآباد ،روستای نسه تنگ تامرادی و روستای القچین ارسال شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از تفکر خوب و ارزشمند وزیر ورزش و جوانان کشور در طرح نو ایجاد خانه های ورزش روستایی تقدیر و افزود:با حمایت و دستور وزیر ورزش و جوانان کشور خوشبختانه اعتبارات خوبی به توسعه زیر ساخت های ورزشی ،عمرانی ،فرهنگی و همگانی د رروستاها تخصص داده شده است.

وی ، ازهیات روستایی و عشایری استان در توسعه ورزش همگانی ،عشایری در روستاها تقدیر و افزود :طبق منویات مقام معظم رهبری توسعه ورزش همگانی از اولویت های دولت تدبیر و امید و دستگاه ورزش استان و می بایست با تمام ظرفیت ها در این زمینه حرکت کنیم .

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از همراهی و حمایت رئیس آموزش و پرورش عشایر شهرستان بویراحمد در این برنامه افزود:حال ورزش استان خوب است .

رحمان همت پور،رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای روستایی گفت :این دومین مرحله افتتاح و ارسال وسایل و تجهیزات ورزشی به روستاهای فاقد فضا  و امکانات ورزشی است و در مرحله اول 45خانه ورزشی راه اندازی و تجهیز شد .

همت پور ،ارسال این تجهیزات و وسایل را بهترین عیدی برای روستاها دانست و از مسئولین استانی خواست در توسعه ورزش روستایی و عشایری با اداره کل و هیات روستایی استان همکاری کنند.

رئیس هیات روستایی و بازیهای عشایری استان از برگزاری مسابقات فوتبال در ایام عید نوروز در روستای زیلایی با همکاری استان چهارمحال و بخیتیاری خبر داد و اظهار  داشت در این رقابتها 60 تیم حضور و یکم تا سیزده نوروز ماه با هم رقابت می کنند.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو