خانه اخبار ایران علمی فرهنگی شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد: مشورت با نخبه گان جوان نیاز برنامه ریزی برای جوانان است.

شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد: مشورت با نخبه گان جوان نیاز برنامه ریزی برای جوانان است.

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی، پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد، سیدرحمت اله شاکری در نشست با رؤسای کارگروه نخبه گان جوان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: ارتباط مؤثر کارگروه های نخبه گان جوان در با حوزه جوانان اداره کل ورزش و جوانان از نیازهای این حوزه می باشد. معاون فرهنگی  وامور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد افزود: مشورت با نخبه گان جوان نیاز برنامه ریزی برای جوانان است و امید است نخبه گان جوان در امور مختلف ما را همراهی نمایند. وی ضمن تأکید بر توسعه فعالیت های کارگروه های نخبه گان جوان افزود: کارگروه های نخبه گان جوان استان قابلیت اقدامات بزرگ را دارند که با حمایت از آن ها می توانیم در این راستا موفق باشیم. در این نشست رؤسای کارگروه های نخبه گان جوان مهمترین برنامه ها و اهداف هر کارگروه در سال جاری عنوان و مورد بررسی قرار گرفت.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو