خانه اخبار ایران اخبار سیاسی مدیر کل ورزش و جوانان استان در جلسه شورای معاونین ورزش استان خبر داد: یاسوج میزبان مسابقات قهرمانی کشور است

مدیر کل ورزش و جوانان استان در جلسه شورای معاونین ورزش استان خبر داد: یاسوج میزبان مسابقات قهرمانی کشور است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،ایزد پور مدیر کل ورزش و جوانان استان در جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان استان از میزبانی مسابقات قهرمانی کشور در رشته های پرس سینه ،کشتی و بازیهای بومی و  محلی خبر داد.

در این نشست که با حضور ایزد پور مدیر کل ورزش و جوانان استان ،معاونین و مسئولین ستادی اداره کل در محل دفتر مدیریت اداره کل برگزار شد ،جهانبخش ایزدپور مدیر کل ورزش و جوانان استان طی سخنانی کسب مقام چهارمی تیم هندبال نفت و گاز گچساران در رقابتهای قهرمانی باشگاههای آسیا را تبریک گفت .

مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از کلیه اعضای ستادی اداره کل در انجام امورات اداری ،خواستار تسریع در جوابیه نامه های اداری شد و بر تعامل بیشتر واحدهای ستادی با مسئولین وزارت تاکید کرد .

ایزد پور از رشد 7 و نیم درصدی درآمد اماکن ورزشی استان در کشور خبر داد و بر رعایت موازین شرعی ، عدل و انصاف و برقراری نظم و انضباط اداری در محیط اداری و ورزشی تاکید نمود.

این مقام مسئول در ادامه از میزبانی شهر یاسوج در برگزاری مسابقات پرس سینه قهرمانی کشور ،مسابقات کشتی نوجوانان فرنگی کشور و برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی توسط هئیت روستایی و عشایری استان در شهر سی سخت خبر داد و ضمن تشکر از روسای هئیت های استانی بر تعامل بیشتر با فدراسیون در برگزاری و میزبانی مسابقات قهرمانی کشور تاکید نمود.

مدیر ارشد ورزش استان از انتقال پایگاه قهرمانی ورزش استان به مجموعه کوثر بانوان و سالن بهار و اختصاص مبلغ 75 میلیون دیگر برای تجهیز و خرید وسایل جدید برای این پایگاه خبر داد و اظهار امید واری نمود با تجهیز و راه اندازی پایگاه قهرمانی جدید مشکل تمرینات قهرمان استان نیز مرتفع شود.

ایزد پور ضمن تقدیر و تشکر ازنماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و حوزه فنی و مهندسی اداره کل در احداث 29 پروژه چمن مصنوعی  وسالن ورزشی از محل هدایای خاص وزارت نفت در دو شهرستان گچساران و باشت ،از اختصاص 17 پروژه جدید در دو شهرستان گچساران وباشت از محل هدایایی خاص وزارت نفت خبر داد.

جهانبخش ایزد پور در ادامه این جلسه در خصوص وضعیت ماده 27 و واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی گفت :از مجموعه نه پروژه ،دو پروژه ملی در حال بررسی و شش  پروژه استانی آماده فراخوان جهت  واگذاریست .وی همچنین از واگذاری دو پروژه بزرگ هتل ورزش و پیست اسکی کاکان به بخش خصوصی از طریق ماده 27 خبر داد.

ایزد پور از نگاه ویژه و جدید وزارت ورزش و جوانان به بخش جوانان خبر دادو از اختصاص مبلغ شش میلیون به شهرستان دنا و 9 میلیون به شهرستان کهگیلویه از طریق پول برگشتی از اماکن ورزشی خبر داد.

در این جلسه طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ، فرشید کرمی بعنوان معاون توسعه منابع وپشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان منصوب شد .

 

آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 18 آبان 1395 ساعت 10:10 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو