خانه اخبار ایران اخبار سیاسی با حضور محمدی معاون سیاسی امنیتی استانداری: سالن پایگاه قهرمانی استان کهگیلویه وبویراحمد افتتاح شد

با حضور محمدی معاون سیاسی امنیتی استانداری: سالن پایگاه قهرمانی استان کهگیلویه وبویراحمد افتتاح شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور محمدی معاون سیاسی امنیتی استانداری ،مدیر کل ورزش و جوانان استان و جمعی از مسئولین استانی سالن جدید پایگاه ورزش قهرمانی استان افتتاح شد.

در این آئین که با حضور محمدی معاون سیاسی امنیتی استانداری ،میر محمدی مدیر کل امور اجتماعی استانداری ،ایزد پور مدیر کل ورزش و جوانان استان ،حکمتی اصل معاون توسعه ورزش و جمعی از روساء و قهرمان ورزشی برگزار شد ،سالن جدید پایگاه ورزش قهرمانی استان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

ایزد پور مدیر کل ورزش و جوانان استان در مراسم افتتاح پایگاه ورزش قهرمانی استان، ضمن تقدیر و تشکر از حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری و دیگر مدعوین محترم از اختصاص مبلغ 300 میلیون تومان برای راه اندازی و تجهیز این پایگاه قهرمانی خبر داد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان افزود:از محل اعتبارات استانی مبلغ 100میلیون تومان و از محل اعتبارات وزارت ورزش و جوانان مبلغ200 میلیون تومان برای تجهیز و راه اندازی پایگاه ورزش قهرمانی استان کهگیلویه وبویراحمد هزینه شده است .

ایزد پور در ادامه بیان داشت :با راه اندازی این پایگاه قهرمانی مشکل تمرینات قهرمانان و مدال آوران 46 هیئت استانی و شهرستانی در شهر یاسوج مرتفع خواهد شد .

این مقام مسئول در ادامه از برگزاری تست های آمادگی جسمانی ،ترکیبات بدنی ،استعداد یابی با 18 دستگاه جدید و دیجیتال در پایگاه ورزش قهرمانی استان خبر داد و افزود:سالن پایگاه قهرمانی استان در زمینی به مساحت 1248 متر مربع یکی از بزرگترین پایگاه های ورزش قهرمانی کشوراست و با راه اندازی این مکان قهرمانی تمام تیم های استان قبل از اعزام به مسابقات کشوری در این پایگاه تحت تست های امادگی قرار خواهند گرفت.

مدیر کل ورزش و جوانان استان در پایان از حمایت وزارت ورزش و جوانان استان ،خادمی استاندار استان و معاونین ونمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در توسعه زیر ساخت های ورزش استان تقدیر نمود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو