خانه اخبار ایران اخبار سیاسی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: فعالیت 30 هزار وزرشکار بیمه‌شده در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: فعالیت 30 هزار وزرشکار بیمه‌شده در کهگیلویه و بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از فعالیت بالغ بر 30 هزار ورزشکار بیمه‌شده در 46 رشته ورزشی در استان خبر داد.
جهانبخش ایزدپور در آئین افتتاح پایگاه قهرمانی استان اظهار کرد: این پایگاه با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان ساخته شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از خرید 200 میلیون تومان تجهیزات برای این پایگاه خبر داد و گفت: حدود 100 میلیون تومان تجهیزات دیگر نیز برای تکمیل این پایگاه در آینده‌ای نزدیک خریداری خواهد شد.
وی مساحت این سالن ورزشی را یک هزار و 250 مترمربع عنوان کرد و گفت: ساخت این سالن از محل اعتبارات ملی و یک درصد مواد مخدر در سال 86 کلنگ‌زنی شد.
این مسوول راه‌اندازی پایگاه قهرمانی را عاملی موثر در توسعه ورزش و شناسایی استعدادهای نخبه ورزشی عنوان کرد و بیان داشت: تجهیزات پیکرسنجی، دستگاه پرس، دوچرخه ثابت، تست‌های مختلف فیزیکی و تجهیزات کامل ست ورزشی پایگاه قهرمانی وجود دارد.
ایزدپور این پایگاه قهرمانی بزرگترین پایگاه قهرمانی در جنوب کشور بیان کرد و یادآور شد: این پایگاه با ابعاد 50 در 26 یکی از بزرگ‌ترین سالن‌های پایگاه قهرمانی کشور را دارد.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به توسعه ورزش استان طی سال‌های اخیر، کسب مقام‌های مختلف ملی و بین‌المللی توسط ورزشکاران استان ثابت‌کننده ادعای ما است.
وی با بیان اینکه دستگاه‌های دیجیتال، جدید و به روز دنیا برای این پایگاه خریداری شده است، گفت: این دستگاه‌ها قابلیت اندازه و استعدادهای ورزشکاران جهت حضور در مسابقات ملی را دارد.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از فعالیت بالغ بر 30 هزار ورزشکار بیمه‌شده در 46 رشته ورزشی در استان خبر داد و افزود: اغلب این ورزشکاران عضو تیم‌های ملی هستند.
این مسوول با عنوان اینکه نهایت تلاش خود را جهت توسعه و پیشرفت ورزش استان خواهیم کرد، یادآور شد: امیدواریم با راه‌اندازی این پایگاه شاهد توسعه و ارتقای ورزش همگانی و قهرمانی در استان باشیم.


 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو