خانه اخبار ایران اخبار سیاسی تبریک مدیر کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمدبه مناسبت عید فطر

تبریک مدیر کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمدبه مناسبت عید فطر

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمدعلوی مدیر کل ورزش و وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر، عید بزرگ مسلمین جهان را تبریک گفت:

در پیام سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش وجوانان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

افتخار دارم فرا رسیدن عید سعید فطر، بهار قرآن و بارش رحمت الهی و عید شکوفایی فطرت الهی و تعالی روح انسانی را از سوی خود  به رهبر فرزانه انقلاب وجامعه بزرگ ورزش ایران واستان کهگیلویه وبویراحمد،هیئتهای ورزشی استان،پیشکسوتان ،مربیان،داوران وهموطنان عزیزم در جای جای میهن سربلندم تبریک عرض نمایم. .

عید بر آمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است.. چونان ققنوس که از خاکستر خویش دوباره متولد می شود. رمضان کوره ایی است که هستی انسان را می سوزاند و آدمی نوبا جانی تازه از آن سر بر می آورد. فطر شادی و دست افشانی بر رفتن رمضان نیست، بر آمدن روز نو، روزی نو و انسانی نو است. بناست که رمضان با سحرهاوافطارهایش.. با شبهای قدر و مناجاتهایش از ما آدمی دیگر بسازد. اگر درعید فطر درنیابیم که از نو متولد شده ایم.. اگر تازگی را در روح خود احساس نکنیم.. عید فطر عید ما نیست خداوندا تو را شاکریم که یک ماه میهمان واین اجازه رابما دادی تاسحرها عاشقانه با تو سخن بگوئیم ودرد دلمان را با تو بگوئیم واکنون روز اول شوال را بر ما عیدگرداندی عید برعاشقان مبارکباد.

آخرین بروزرسانی ( یکشنبه, 11 تیر 1396 ساعت 08:57 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو