خانه اخبار ایران اخبار سیاسی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد :حمایت از باشگاه‌ داران و تیم‌داران برای ورودی لیگ‌های استانی و کشوری

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد :حمایت از باشگاه‌ داران و تیم‌داران برای ورودی لیگ‌های استانی و کشوری

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در سفر به شهرستان  کهیگلویه ، از حمایت ورزش و جوانان استان از باشگاه‌های ورزشی برای ورود به لیگ‌های استانی و کشوری خبر داد.

سید محمدتقی علوی  مدیر کل ورزش و جوانان استان برای افتتاح پروژه ورزشی و دیدار و گفتگو با جامعه ورزشی وارد شهر دهدشت مرکز شهرستان کهیگلویه شد.

افتتاح سالن یک هزار و 200 نفری دهدشت، دیدار با ورزشکاران، بازدید از مدارس فوتبال کهگیلویه و نشست با مسوولان ورزشی این شهرستان با هدف بررسی و ارائه راهکار برای رفع مشکلات از مهم‌ترین برنامه‌های این سفر بود.

دیدار و گفت‌وگو با باشگاران و تیم‌داران سوپر لیگ شهرستان کهگیلویه از دیگر برنامه‌های علوی، مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در سفر به این شهرستان بود.

توجه و قول حمایت از باشگاه‌داران و تیم‌داران چهار شهرستان کهگیلویه بزرگ از مهم‌ترین دستاوردهای این سفر بود  که مدیر کل ورزش و جوانان استان قول مساعد داد در حد توان تیم ها و باشگاههای شرکت کننده در لیگ های استانی و کشوری را حمایت کند .

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ادامه و توسعه ورزش را مدیون باشگاه‌داران و تیم‌داران دانست و گفت: اگر شما نباشید ورزش استان رکود چشمگیری خواهد داشت.

وی با تاکید بر توجه و نگاه‌ ویژه به باشگاه‌داران و تیم‌داران، افزود: من آماده‌ حل مشکلات و معظلات هستم تا در حد توان و قانون برای رفع آنها چاره‌اندیشی خواهیم کرد.

این مسوول با بیان اینکه می‌توان قانون را خم کنم اما نمی‌توانم آنرا بشکنم، یادآور شد: تا جاییکه دستم باز باشد و قانون اجازه دهد از وزرشکاران جمایت کرده و سعی می‌کنم مشکلات ورزشکاران را حل کنم.

علوی ورزش را عاملی موثر در پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی بیان کرد و افزود: در حد توان برای ورودی‌های بازی‌های ملی و بین‌المللی به شما کمک خواهم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نشست خود با کفاشیان، گفت: در آن نشست قول گرفتم هزینه ورودی تیم‌های کشوری به صورت نیم بها پرداخت شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به حوزه ورزش بانوان اشاره کرد و با بیان اینکه بانوان در ورزش بسیار پیشرفت کرده و موفقیت‌های خوبی تاکنون کسب کرده‌اند، تصریح کرد: در حال حاضر شش بانوی ورزشکار ما عضو ثابت تیم ملی فوتبال و فوتسال کشور است.

وی با بیان اینکه بانوان ما از لحاظ عضویت در تیم ملی از بسیاری از استان‌ها جلوتر هستند خاطرنشان کرد: پیگیر این موضوع هستیم که بودجه قابل توجهی برای توسعه ورزش به بدنه آن تزریق کنیم.

علوی حضور ورزشکاران استان در تیم های ملی را نشاندهنده استعداد و توانمندی بالای آنها ذکر کرد و بیان داشت:امیدواریم با توجه و حمایت از این ورزشکاران بتوانیم در آینده‌ای نزدیک شاهد رشد و ارتقای بیش از پیش ورزش استان باشیم.

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد حضور ورزشکاران استان در میادین مختلف را مایه افتخار و مباهات ورزش ذکر کرد و یادآور شد: در تلاشیم با حمایت مسئولین استانی و کشوری از ورزشکاران شاهد توسعه ورزش استان و رسیدن به جایگاه اصلی در کشور باشیم.

آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 07 شهریور 1396 ساعت 17:17 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو