خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی مطرح کرد :ممنوعیت دستگاه ورزش در حمایت از باشگاههای ورزشی/ توجه به توسعه زیر ساخت های ورزش بیلیارد در کهگیلویه و بویراحمد

علوی مطرح کرد :ممنوعیت دستگاه ورزش در حمایت از باشگاههای ورزشی/ توجه به توسعه زیر ساخت های ورزش بیلیارد در کهگیلویه و بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،سید محمدتقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در نشست مجمع انتخاب هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس استان گفت :توجه و توسعه ورزش بیلیارد در استان با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های ورزشکاران این رشته از اولویت های فدراسیون و ورزش و جوانان استان است .

علوی از حضور نایب رئیس و دبیر فدراسیون بولینگ و بیلیارد کشور در مجمع انتخابات این هیات تقدیر کرد و از تلاشهای سال گذشته رئیس و اعضای این هیات در توسعه و فرهنگ سازی در این رشته تقدیر کرد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان از توجه و توسعه زیر ساخت های در این رشته با توجه به پتانسیل های موجود در این هیات سخن  گفت و بیان داشت:دستگاه ورزش و جوانان حق حمایت مادی و معنوی از باشگاهها را ندارد.

این مقام مسئول خواستار برنامه ریزی هیات های شهرستانی در این رشته شد و از مسئولین فدراسیون بیلیارد کشور خواست در راستای توسعه و ارتقای این رشته در استان تلاش کنند.

وی در ادامه بر همدلی و ایجاد تفاهم در ارتقاء و گسترش این رشته تاکید کرد و خواستار حمایت های مادی و معنوی فدراسیون از هیات و ورزشکاران در مسابقات کشوری شد .

وی ادامه داد: امروز سومین مجمع انتخاباتی هیئت‌های ورزشی استان در سال جاری داشتیم که این انتخابات با حضور اعضای مجمع هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان برگزار شد.
وی اظهار داشت: فعالیت‌هایی در هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان صورت گرفته که با حمایت فدراسیون ورزش و جوانان توانستیم آکادمی بولینگ بیلیارد را ایجاد کنیم و به دنبال آن‌هم ورزش بولس را در استان به‌صورت تخصصی ایجاد خواهیم کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بیان کرد: در بحث زیرساخت زمین‌های بولس در شهرستان‌ها به جهت استقبالی که خانواده‌ها دارند و به ماهیت اینکه این ورزش می‌تواند به‌صورت خانوادگی برگزار شود در برنامه کاری خود قرار خواهد گرفت.
وی افزود: اداره ورزش و جوانان نسبت به باشگاه‌های استان هیچ تعهدی ندارد، اما در جهت رونق این باشگاه‌ها حمایت‌هایی صورت خواهد گرفت و بخشی از حمایت‌ها را رئیس هیئت باید انجام دهد.

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 27 تیر 1397 ساعت 08:43 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو