خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس کهگیلویه بویراحمد خبر داد: یاسوج میزبان رقابتهای قهرمانی کشور است

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس کهگیلویه بویراحمد خبر داد: یاسوج میزبان رقابتهای قهرمانی کشور است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عنبری رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان در مجمع انتخابات این هیات در یاسوج گفت :شهر یاسوج میزبان رقابتهای قهرمانی کشور است.

رئیس هیات بیلیارد کهگیلویه بویراحمد گفت :شهر یاسوج میزبان مسابقات قهرمانی کشور است.

شاپور عنبری رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس کهگیلویه وبویراحمد در مجمع انتخابات این هیات که با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،حکمتی اصل معاون توسعه ورزش اداره کل ،فوادیان نایب رئیس و هنرمند دبیر فدراسیون در یاسوج برگزار شد بیان داشت :با هماهنگی انجام شده با فدراسیون بیلیارد کشور ،شهر یاسوج در آبان ماه سال جاری میزبان رقابتهای قهرمانی کشور است .

عنبری از حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان و فدراسیون در رشد و ارتقای این رشته در استان تقدیر کرد و از تشکیل کمیته های این هیات خبر داد .

رئیس هیات بیلیارد استان از حضور سه ورزشکار این هیات در تیم ملی جوانان کشور در سال 1395 خبر داد و از اختصاص مبلغ 25میلیون تومان از طرف اداره کل ورزش وجوانان استان در سال گذشته خبر داد و بیان داشت:مبلغ 30 میلیون تومان هم برای توسعه ورزش بیلیارد از طرف فدراسیون به هیات استان اختصاص یافته است .

این مقام مسئول از راه اندازی رشته بولس در استان و راه اندازی مدارس استعداد یابی در جهت ارتقای این رشته در استان خبر داد و گفت:شهر یاسوج در آبان ماه میزبان رقابت های قهرمانی کشور است.

رئیس هیات بیلیارد استان برنامه ریزی ،قهرمانپروری و آموزش را از رکن های اصلی این هیات در سال جاری برشمرد و از تشکیل کمیته پیشکسوتان در این هیات خبر داد.

وی از راه اندازی رشته بولینگ در استان خبر داد و افزود:برای راه اندازی این رشته در استان به مبلغ 400میلیون تومان نیاز است که امیدوارم با حمایت مسئولین استانی و فدراسیون این رشته در استان راه اندازی شود.

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو