خانه اخبار ایران اخبار ورزش روی خط ورزش تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد

روی خط ورزش تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

نشست هیئت تیراندازی استان با علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و به نقل از روابط عمومی هیات تیراند ازی استان ،نشست رئیس و اعضای هیات تیراندازی استان با علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد .

در این نشست که با حضور اعضای هیات تیراندازی استان و کمیته اهداف پروازی و رحیمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد  در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد راجع به برگزاری جشنواره تیراندازی به اهداف پروازی که در روز پنج شنبه پنجم مرداد ماه جاری در شهریاسوج برگزارشود  تبادل نظر صورت گرفت و تصمیمات مهمی در این زمینه اتخاذ شد .

برگزاری مسابقات تیراندازی بانوان

به مناسبت هفته کرامت و ولادت باسعادت حضرت معصومه (ص)و روز دختر مسابقه تیراندازی اهداف ثابت  ویژه بانوان در سالن شهید دامیده برگزار شد که در پایان  زینب اتابک و سحر سادات حسینی به مقام اول این دوره دست یافتند.

برگزاری مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی در استان کهگیلویه و بویراحمد

بنا به تصمیم، برنامه ریزی و سیاست گزاری هیات تیراندازی استان کهگیلویه و بویراحمد و با نظارت این هیات یک دوره رقابت تیراندازی به اهداف پروازی در یاسوج برگزار می شود.

۱- ظرفیت تعداد شرکت کننده در این رقابت متشکل از 70 ورزشکار (ترجیحا بومی استان )خواهد بود.

در صورتی که تعداد شرکت کنندگان استانی  به حدنصاب فوق نرسد، متقاضیانی که از استانهای دیگر ثبت نام نموده اند،با در نظر گرفتن اولویت در  زمان واریز هزینه ثبت نام در رقابت شرکت داده خواهند شد.

۲-هزینه ثبت نام هر شرکت کننده مبلغ50000تومان می باشد.

در صورت اطلاعات بیشتر به شماره تماس با شماره  09906802750  تماس  حاصل نمایند

الف)مرحله مقدماتی

شامل ۲۵ پرواز رندوم برای هر شرکت کننده از ۵ ایستگاه با جوخه ۶نفره،تیر و پس تیر

ب)فینال رقابت

فینال این رقابت براساس قوانین جدید issf برگزار خواهد شد

《ارائه بیمه ورزشی معتبر برای هر شرکت کننده الزامی می باشد》

جوخه بندی پس از تکمیل فرایند ثبت نام انجام و ۴۸ ساعت قبل از رقابت اطلاع رسانی خواهد شد.لذا شایسته است هر شرکت کننده با در نظر گرفتن زمان آغاز راند خود پیش بینی لازم را جهت حضور به موقع در میدان بعمل آورده و عدم حضور ورزشکار  پس از آغاز راند،غایب محسوب خواهد شد.

استفاده از فشنگ ویژه ورزشی الزامی و تامین فشنگ ورزشی از سوی هیات استان و با قیمت مصوب در اختیار هر شرکت کننده قرار خواهد گرفت.

شایسته است کلیه شرکت کنندگان با تجهیزات مناسب این رشته تفنگ ساچمه زنی ورزشی یا شکاری(و لوازم استاندارد این رشته) در رقابت حضور یابند.

■رقابت فوق راس ساعت  8 صبح 4مردادماه جاری با شلیک نفر اول جوخه یک شروع و تا ساعت 12:30 پایان و بعد از یک ساعت وقفه جهت اقامه نماز و صرف نهار از ساعت 14 ادامه خواهد یافت.

پذیرایی از ورزشکاران در محل انجام مسابقه صورت خواهد گرفت.

جوائز نفرات برتر لوح .مدال و جوایز نقدی ارزنده خواهد بود.

آدرس محل برگزاری......

یاسوج .پارک ساحلی .دهکده دفاع مقدس

زمان :پنج شنبه ساعت 8صبح چهار مرداد ماه 1397

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو