خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی در جلسه فجر 40 ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : توجه دستگاه ورزش کشور به توسعه زیر ساخت های عمرانی ،فرهنگی و ورزشی دراستان

علوی در جلسه فجر 40 ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : توجه دستگاه ورزش کشور به توسعه زیر ساخت های عمرانی ،فرهنگی و ورزشی دراستان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در جلسه ستاد فجر 40 ورزش استان از توجه دستگاه ورزش کشور به توسعه زیر ساخت های عمرانی ،فرهنگی و ورزشی از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در استان خبر داد.

جلسه اعضای ستاد فجر 40 در ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .

در این جلسه که با حضور علوی مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی ورزش و جوانان استان در محل اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد ،پیرامون برنامه ها ،مراسمات  فرهنگی و ورزشی و افتتاح پروژه های ورزشی در دهه مبارک فجر و دستاوردهای چهل ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبادل نظر صورت گرفت .

سید محمد تقی علوی توسعه زیر ساخت ها ی سخت افزاری و نرم افزاری و افزایش سرانه فضای ورزشی استان پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را از اهداف ورزش کشور ذکر کرد .

علوی بر برنامه ریزی  برگزاری ومیزبانی  مسابقات بین المللی و حضور قهرمانان ملی در دهه فجر امسال تاکید کرد .

مدیر کل ورزش و جوانان برنقش معاونین و مسئولین ستادی ورزش استان و شهرستانها در شناساندن دستاوردهای چهل ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرد و خواستار برنامه ریزی در تدوین دستاوردهای دستگاه ورزش از زمان پیروزی انقلاب اسلامی در استان شد .

مدیر ارشد ورزش استان از افتتاح پروژهای بزرگ ورزشی در طرح فجر 40 در استان ،فرهنگ سازی و توسعه زیر ساخت های ورزش همگانی و قهرمانی و توجه به ورزش بانوان  را از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در ورزش استان ذکر کرد .

این مقام مسئول برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی و میزبانی مسابقات بین المللی را از اهداف ورزش استان در دهه فجرو طرح 40 بیان کرد و افزود:

باید تلاش کنیم زمینه های میزبانی مسابقات و رویدهای بین المللی را در این ایام با هماهنگی فدراسیونها و وزارت ورزش و جوانان فراهم سازیم و این مهم جزو با تلاش و همت همه مسئولین استانی مهیا نخواهد شد .

برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده با حضور شبکه سوم سیما و جشنواره های بومی و محلی از مهمترین موارد پیشنهادی این نشست در دهه فجر بود .

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 30 تیر 1397 ساعت 08:31 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو