خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد : پیشرفت فیزیکی 50 درصدی هتل ورزش/تکمیل هتل ورزش تا سال 1398

علوی خبر داد : پیشرفت فیزیکی 50 درصدی هتل ورزش/تکمیل هتل ورزش تا سال 1398

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از پیشرفت فیزیکی 50 درصدی هتل ورزش شهر یاسوج خبر د اد و گفت :با تخصیص اعتبارات از محل ارزش افزوده استانی این پروژه ورزشی در سال 1398 افتتاح می شود.

هتل ورزش شهر یاسوج با پیشرفت فیزیکی 50 درصدی در سال 1398 افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با اعلام این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :

کار احداث پروژه بزرگ هتل ورزش شهر یاسوج در زمینی به مساحت 4600 متر مربع از سال 1386آغاز شده است .

علوی افزود:اعتبار هزینه شده برای این پروژه تاکنون یک میلیارد و 200 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی بوده است .

مدیر کل ورزش و جوانان استان از تخصیص اعتبار سه میلیارد و 600 میلیوت تومانی از محل ارزش افزوده استانی برای تکمیل و افتتاح این پروژه بزرگ و مهم ورزش استان خبر داد و اظهار داشت:در صورت تامین اعتبارات لازم انشاالله این پروژه ورزشی که نیاز مهم و ضروری ورزش استان و کشور می باشد در سال 1398 افتتاح و تحویل جامعه ورزش استان خواهد شد .

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از حمایت های وزارت ورزش و جوانان کشور ،استاند ارو معاونین  ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و کسانی که در توسعه و اعتلای ورزش استان تلاش می کنند صمیمانه تقدیر کرد .

وی تصریح کرد :با افتتاح و بهره برداری از هتل ورزش شهر یاسوج ،شرایط میزبانی مسابقات کشوری و بین المللی و اردو های تیم های ملی در شهر یاسوج مهیا خواهد شد .

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 30 تیر 1397 ساعت 08:31 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو