خانه اخبار ایران اخبار ورزش برگزاری مسابقات رزمی پرثوا بانوان شهرستان بویراحمد

برگزاری مسابقات رزمی پرثوا بانوان شهرستان بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،دومین دوره مسابقات قهرمانی پرثوا بانوان شهرستان بویراحمد با شناخت نفرات برتر به پایان رسید .

رقابتهای پرثوا بانوان شهرستان بویراحمد با معرفی نفرات برتر به پایان رسید .

این مسابقات با حضور 120 نفر از بانوان رزمی پرثوا  یاسوجی  و در گرامیداشت میلاد حضرت معصومه و روز دختر در رده های سنی خردسالان ،نونهالان ،نوجوانان ،جوانان و بزرگسالان برگزار شد که در پایان این نفرات در رده های سنی مختلف به مقام قهرمانی دست یافتند .

در رد ه سنی خردسالان : نرگس نعمتی ،ثنا شیبانی،رقیه افشون،لیلا پرتو،عارفه گودرزی،،ستی حسینی مطلق،ساغر خسروانی،فاطمه حیدر خواه،افاق موسوی پور،زهره محمود زاده،پریا قاسم دوست،مهسا احمدی،معصومه سادات فتاحیان،سارینا صالحی،یلدا افشون با برتری برابر حریفان به مقام اول دست یافتند .

مقام تیمی رده خردسالان :تیم اول پارسوماش با  ۶۰ امتیاز به مقام نخست رسید و تیم های ققنوس 1 با 33 امتیاز و ققنوس 2 با 13 امتیاز دوم وسوم شدند.

رده نونهالان: میترا طالب زاده،فاطمه مقدم، فاطیما کرمی،زهرا احدی خواه،زهرا عبدالله پور،شیدا برزکار،سمیه ویسی،مریم داوودی اول شدند.

در قسمت تیمی رده نونهالان تیم ققنوس۱با کسب 34 امتیاز اول شد ، پارسوماش با 16 امتیاز دوم شد و  ققنوس 3 با کسب 13 امتیاز در مکان سوم جا گرفت

در رده سنی نوجوانان نسرین پاساد،میترا نجات نژاد،الهه احسان دوست،فاطمه عباس زاده،آتوسا بابایی،سحر انصاری،مهدیه

بشک،زهرا افشون،آزیتا ایلخانی پور به مقام های برتر دست یافتند .

مقام تیم رده سنی نوجوانان این مسابقات تیم ققنوس یک با 38 امتیاز اول شد ، پارسوماش با 35 امتیاز دوم شد و باشگاه ققنوس سه به 3 امتیاز سوم شد .

در رده سنی جوانان این دوره از رقابت ها فاطمه رزمپور،طاهره زارع مویدی،شیوا قلی پور،سارارومینه،سحر محمودیان،فرانک عباسی با برتری مقابل حریفان به مقام برتر دست یافتند

در قسمت تیمی رده سنی جوانان تیم ققنوس۱ با کسب 26 امتیاز در سکوی این مسابقات قرار گرفت ،پارسوماش با13 امتیاز دوم شد .

در رده سنی بزرگسالان فاطمه بلیارد،لیلا عباس زاده،مرضیه زارع مویدی،فاطمه پزشک پور،فاطمه قاسمی اول شدند.

در قسمت تیمی رده سنی بزرگسالان این مسابقات تیم ققنوس یک با 21 امتیازبه مقام اول رسید، پارسوماش با 6 امتیاز دوم شد و ققنوس 2 با 5 امتیاز سوم شد.

در رده سنی جوانان فاطمه رزمپور،طاهره زارع مویدی،شیوا قلی پور،سارارومینه،سحر محمودیان،فرانک عباسی با برتری برابر رقیبان صاحب مقام اول شدند .

در قسمت تیمی ققنوس 1 با 152 امتیاز به مقام نخست رسید ،پارسوماش با 130 امتیاز دوم شد و ققنوس 3 ده برآفتاب با 18 امتیاز در مکان سوم تیمی این دوره از مسابقات قرار گرفت .

در مراسم اختتامیه این رقابتها که با حضور رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان و حسینی رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان برگزار شد به نفرات برتر این مسابقات لوح و مدال قهرمانی اخدا شد .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو