خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد:حمایت ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از طرح های اشتغال زا در استان

علوی خبر داد:حمایت ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از طرح های اشتغال زا در استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت : ارائه راهکارها و برنامه های نوین در حوزه جوانان و کسب وکار متضمن بسته حمایتی است که از این طرح ها اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد استقبال می کند .

سید محمد تقی علوی در گفتگو با  پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت:

ارائه راهکارها و برنامه های نوین در حوزه جوانان و کسب وکار متضمن بسته حمایتی است که از این طرح ها اداره کل ورزش و جوانان استقبال می کند .

علوی افزود: اعتماد به جوانان همواره مثمر ثمر بوده و استقبال و حضور جوانان  نشان از دغدغه های حوزه جوانان را می رساند.مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد افزود:

تاکنون طرح های برای دریافت تسهیلات کارآفرینی جوانان دریافت شده است.

وی اظهار داشت :وزارت ورزش و جوانان در راستای تحقق شعار سال با محوریّت حمایت از کالای ایرانی و همچنین تأکیدات ریاست محترم جمهور، حمایت از فکر، ایده و تولید ایرانی برای توسعه اشتغال جوانان، تسهیلاتی را برای این امر اختصاص داده است.

علوی  ادامه داد: این تسهیلات با رویکرد حمایت از کارآفرینی و اشتغال جوانان، حداکثر تا مبلغ یکصد میلیون تومان پرداخت می شود .

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد همچنین افزود: یکی از مهمترین اهداف ما در پرداخت تسهیلات، حمایت از سازمان های مردم نهاد حامی اشتغال و کارآفرینی است که در این راستا از طرح کارآفرینی اشتغال بصورت ویژه حمایت شده است.

وی توجه ویژه به روستاها را یکی از مهمترین اولویت های پرداخت تسهیلات بیان و افزود: طرح پرداخت تسهیلات بر 3 بخش راه اندازی موسسات کارآفرینی، تجهیز، نوسازی و تکمیل مکان های تولیدی و سرمایه در گردش است و حمایت از کسب و کار زنان روستایی، سازمان های مردم نهاد،توسعه الگوی روستاهای بدون بیکار، تولیدات پوشاک و البسه ورزشی ،تجهیزات ،وسایل ورزش زورخانه ای با کیفیت مناسب ،دفاتر مشاوره ازدواج، کارآفرینی اجتماعی، اشتغالزایی در حوزه محیط زیست  و کسب و کارهای نوپا از مهم ترین اولویت ها محسوب می شوند.

آخرین بروزرسانی ( یکشنبه, 31 تیر 1397 ساعت 10:19 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو