خانه اخبار ایران اخبار ورزش با حضور مدیر کل ،معاونین ،کارکنان و جامعه ورزش کهگیلویه وبویراحمد اتفاق افتاد : مراسم استقبال از تیم قهرمان فوتسال بانوان لیگ برتر فوتسال جوانان کشور برگزار شد

با حضور مدیر کل ،معاونین ،کارکنان و جامعه ورزش کهگیلویه وبویراحمد اتفاق افتاد : مراسم استقبال از تیم قهرمان فوتسال بانوان لیگ برتر فوتسال جوانان کشور برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ، با  حضور علوی مدیر کل ،معاونین ،کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان ، رئیس و اعضای هیات فوتبال استان و جمعی از خانواده ورزشکاران از بازیکنان تیم فوتسال بانوان جوانان استان که در رقابتهای قهرمانی لیگ برتر جوانان کشور به مقام قهرمانی دست یافتند با اهدا گل و شیرینی استقبال شد .

این آئین با حضور مدیر کل و معاونین اداره کل ،کارکنان و رئیس و اعضای هیات فوتبال استان در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد ،با اهدا گل و شیرینی از قهرمانان و بانوان تیم فوتسال جوانان استان در رقابتهای لیگ برتر جوانان کشور تجلیل شد .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از این قهرمانی ،بانوان استان را بانوانی دارای پتانسیل و ظرفیت ها ی بالقوه دانست و خواستار حمایت مسئولین از ورزش بانوان و قهرمانان بانوان استان شد .

علوی این قهرمانی را برازنده بانوان فوتسال جوانان استان برشمرد و بیان داشت:این قهرمانی در سایه تلاش و پشتکار بازیکنان و کادر تیم فوتسال بانوان استان بدست آماده است و ورزش استان نیازمند توجه و حمایت مسئولین استانی و کشوریست .

مهناز آشتیانی سرمربی تیم قهرمان فوتسال بانوان جوانان کشور از حمایت ها و پشتیبان های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در این دوره از مسابقات تقدیر کرد و خواستار حمایت بیشتر از تیم های فوتسال بانوان استان در کشور با توجه به ظرفیت و پتانسیل های موجود شد .

آشتیانی افزود:در این مسابقات با چهار پیروزی و یک تساوی ،بیشترین گل زده ،کمترین گل خورده و کسب خانم گل توسط فهمیه ارزانی با 20 گل ،نشان دادیم توانایی خلق پیروزی های بزرگ در فوتسال کشور خواهیم بود.

رقابتهای فوتسال لیگ برتر جوانان بانوان کشور از 24 لغایت 28 تیرماه با حضور شش تیم در ساری برگزار شد و تیم وفوتسال بانوان جوانان کهگیلویه بویراحمد با چهار پیروزی و یک تساوی به مقام قهرمانی اولین دوره لیگ برتر فوتسال جوانان کشور دست یافت.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو