خانه اخبار ایران اخبار ورزش دبیر هیات والیبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: موفقیت تیم والیبال نوجوانان کهگیلویه وبویراحمد در رقابتهای قهرمانی کشور

دبیر هیات والیبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: موفقیت تیم والیبال نوجوانان کهگیلویه وبویراحمد در رقابتهای قهرمانی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،عزیزی دبیر هیات والیبال استان از کسب موفقیت و دو پیروزی تیم والیبال نوجوانان استان در رقابتهای قهرمانی دسته سوم کشور خبر داد.

تیم والیبال نوجوانان کهگیلویه وبویراحمد در رقابتهای قهرمانی کشور به دو پیروزی و یک شکست در مرحله گروهی این مسابقات دست یافت .

دستان عزیزی دبیر هیات والیبال استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :

مسابقات والیبال نوجوانان دسته سوم کشور در کردستان در حال برگزاریست و تیم نوجوانان استان با تیم های بوشهر ،ایلام ،کردستان ،زاهدان و زنجان همگروه است.

عزیزی ادامه داد:نوجوانان والیبالیست استان در سه بازی این مرحله به دو پیروزی مقابل تیم های بوشهر و ایلام و یک شکست مقابل کردستان میزبان مسابقات ،امیدوارم به صعود به مرحله بعدی این رقابتها هستند.

دبیر هیات والیبال استان افزود:تیم والیبال نوجوانان استان فردا دوشنبه در چهارمین دیدار به مصاف تیم زاهدان میرود و در اخرین بازی روز سه شنبه با تیم والیبال زنجان دیدار می کند.

این مقام مسئول تصریح کرد:مسابقات والیبال نوجوانان دسته سوم کشور از 29 تیرماه لغایت 2 مرداد ماه به میزبانی استان کردستان در دو گروه 5 و 6 تیمی در حال برگزاریست و دو تیم برتر این مسابقات به رقابتهای دسته دوم نوجوانان کشور صعود می کنند.

وارث دارفرین و بیداد الله پناهی بعنوان مربی و صمد انصاری بعنوان سرپرست تیم اعزامی والیبال نوجوانان استان تیم را همراهی می کنند.

برای تیم والیبال نوجوانان استان در این رقابتها آرزوی موفقیت داریم .

 

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو