خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات کونگفو و هنرهای رزمی کهگیلویه و بویراحمد خبر د اد: درخشش تیم بانوان استان در رقابتهای قهرمانی کشور

رئیس هیات کونگفو و هنرهای رزمی کهگیلویه و بویراحمد خبر د اد: درخشش تیم بانوان استان در رقابتهای قهرمانی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه  خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عبدالهی رئیس هیات کونگفو استان از درخشش تیم های بانوان استان در رقابتهای قهرمانی کشور خبر داد و گفت :تیم های کونگفو بانوان استان در این مسابقات به دو مدال طلا ،یک نقره و سه برنز دست یافت .

مهدی عبدالهی رئیس هیات کونگفو استان با بیان این خبر افزود:رقابتهای کونگفو بانوان کشور در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان به میزبانی استان خراسان شمالی برگزار شد  و تیم های کونگفو بانوان استان موفق به کسب دو مدال طلا ،یک مقام دومی و سه مدال برنز و سومی دست یافت.

عبدالهی بیان داشت:در این مسابقات و در رده سنی نوجوانان ساناز لایق زاده در وزن 38 کیلو گرم به مقام نخست و مدال طلا رسید ،تارا نجفی در وزن 34 کیلو گرم به مقام دوم و مدال نقره دست یافت،ریحانه والازاده در وزن 32 به مقام سوم و مدال برنز رسید .

رئیس هیات کونگفو استان اضافه کرد :در رده تیم نوجوانان تیم کونگفو استان به مقام دوم دست یافت.

این مقام مسئول در خصوص نتایج دیگر ورزشکاران استان در این مسابقات اشاره کرد و تصرح کرد :در این مسابقات و در رده سنی نونهالان نیز نجمه جانی پور در وزن 24 کیلو گرم به مقام اول و مدال طلا رسید و نگار جانی پور در وزن 28 کیلو گرم به مقام سوم و مدال برنز دست یافت. در قسمت تیمی رده سنی نونهالان تیم کونگفو بانوان استان موفق ب کسب مقام سوم این دوره از مسابقات دست یافت.

در مراسم استقبال از این تیم که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان و با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان ،معاونین و جمعی از خانواده ورزشکاران برگزار شد ،با اهدا گل و شیرینی از این قهرمانان تجلیل شد.

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو