خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: ارسال تجهیزات ورزشی به روستای پرخطرشهرستانهای استان

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: ارسال تجهیزات ورزشی به روستای پرخطرشهرستانهای استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از ارسال تجهیزات ورزشی به روستای پرخطر استان خبر داد و گفت :45میلیون تومان هزینه خرید این وسایل شده است .

در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی ،تجیهزات ورزشی به روستای پر خطر استان ارسال شد .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :با هدف پیشگیری از کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی تجهیزات ورزشی به روستاهای شهرستان های کهگیلویه،بویراحمد ،دنا ،باشت و چرام ارسال شد .

علوی این وسایل ورزشی را شامل میز تنیس روی میز ،میز فوتبال دستی ،دارت ،میزهای شطرنج ،تاتامی و طناب ذکر کرد و بیان داشت :برای خرید این وسایل مبلغ 45میلیون تومان هزینه شده است .

مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از حمایت های استاندار ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در ارتقای ورزش استان در کشور افزود:این وسایل به روستاهای نره گاه ،بلهزار،مادوان ،تلخاب شیرین ،دم مهد ،برج علی شیر ارسال شد و امیدواریم دهیاران این روستا ها ضمن استفاده بهینه از این امکانات ،در حفظ و نگهداری آن  تلاش کنند.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان از همکاری ادارات مواد مخدر ،استانداری و  دستگاه ورزش و جوانان در تجهیز، تکمیل و ارسال این وسایل به روستاها خبر داد و تصریح کرد :این وسایل به 45 روستا در سطح استان ارسال شده و امیدواریم با تخصص اعتبارات ازسوی وزارت ورزش و جوانان ،این تجهیزات به دیگر روستاهای استان ارسال شود .

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو