خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : نگاه مثبت دولت به ورزش بانوان کشور/ ارتقای ورزش کهگیلویه بویراحمد در سایه حمایت های استاندار

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : نگاه مثبت دولت به ورزش بانوان کشور/ ارتقای ورزش کهگیلویه بویراحمد در سایه حمایت های استاندار

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در آئین تجلیل از قهرمانان ورزش بانوان استان از نگاه مثبت دولت به ورزش بانوان کشورو استان خبر داد و بیان داشت :ارتقای ورزش کهگیلویه وبویراحمد در سایه حمایت های استاندار استان بدست آمده است.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در این نشست  که در استانداری برگزار شد ،ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت باسعادت امام رضا (ع)  از حمایت های احمدی استاندار استان از حوزه ورزش و جوانان تقدیر کرد .

علوی به نکات قوت و ضعف ورزش استان اشاره و از تلاشهای هیات های استانی در رشد و ارتقای ورزش استان در کشور تقدیر کرد و افزود:با حمایت مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ورزش کهگیلویه وبویراحمد شاهد ارتقای جایگاه ورزش استان  در کشور بوده ایم .

مدیر کل ورزش و جوانان استان از ارتقای سرانه فضای ورزشی و ورزشکاران سازمان یافته استان از سال 1395تاکنون خبر د اد و بیان داشت :در سال 1395 تعداد ورزشکاران سازمان یافته استان 13هزار نفری بود که از این تعداد سهم ورزش بانوان 4هزار نفر بود.

وی ادامه داد:این رقم در سال 1396 به 19هزار نفر رسید که از این تعداد 6900 نفر سهم بانوان ورزشکار بود.

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از نگاه مثبت دولت به توسعه ورزش شهری و روستایی و احداث 50 خانه روستایی در روستاهای استان خبر داد و گفت :از محل فصل پنج هیات های استانی اعتبارات لازم به هیات های استانی تخصص یافته و این مهم می تواند زمینه رشد و ارتقای ورزش استان را فراهم کند .

وی ضمن تاکید بر حمایت ورزش استان از فعالیت های بانوان ،از حضور تعدادی از بانوان ورزشکار استان در تیم های ملی و بازیهای آسیایی 2018 جاگارتای اندونزی خبر داد و از نگاه و حمایت های احمدی استاندار ورزش دوست استان در ارتقای ورزش استان تقدیر کرد .

 

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو