خانه اخبار ایران اخبار ورزش استاندار کهگیلویه بویراحمد : نگاه ویژه به ورزش بانوان کهگیلویه وبویراحمد /توسعه و تقویت زیر ساخت های بانوان در کهگیلویه وبویراحمد

استاندار کهگیلویه بویراحمد : نگاه ویژه به ورزش بانوان کهگیلویه وبویراحمد /توسعه و تقویت زیر ساخت های بانوان در کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،،احمدی استاندار استان در آئین تجلیل از قهرمانان تیم های فوتسال بانوان لیگ برتر جوانان و بانوان کونگفو از نگاه ویژه به ورزش بانوان در استان خبر داد و گفت :توسعه و تقویت زیر ساخت های بانوان استان از اولویت های استانداریست.

در مراسمی و با حضور علی احمدی استاندار از قهرمانان تیم های فوتسال بانوان لیگ برتر جوانان و کونگفو بانوان تجلیل شد .

استاندار در این نشست با بیان اینکه امروز ورزش در دنیا تبدیل به یک صنعت شده و نگاه به آن تک بعدی نیست گفت:کشورها به دلیل پی بردن به اهمیت حوزه ورزش به دنبال سرمایه گذاری خاص وگسترده دراین زمینه هستند که نمود بارزآن درجام جهانی اخیر ومیزبانی کشور روسیه نیز ملاحظه گردید.

علی محمد احمدی ایجاد روحیه نشاط وامید در جامعه را ازجمله دستاوردهای توسعه ورزش دانست وافزود:می توان از بستر ورزش این مهم را درجامعه تحقق بخشید .

وی ضمن تقدیر از تلاش های مدیرکل ورزش وجوانان برای اعتلای وتوسعه ورزش تصریح کرد:در استان نیز به تبعیت از کشور،با تدوین برنامه ۵ساله ودورنمای ترسیم شده که توسط مدیرکل ورزش وجوانان استان انجام گرفته،بدنبال ایجاد روحیه امید ونشاط از رهگذر ورزش هستیم.

مقام ارشد اجرایی استان پرهیز از نگاه وتبعیض جنسیتی در ورزش را مورد تاکید قرار داد وابراز کرد:ورزش بانوان اولویت ما است و با تمام توان درکنار ورزشکاران ومدال آوران استان هستیم.

استاندار برنامه ریزی وسرمایه گذاری در حوزه ورزش، تقویت زیرساخت ها وسرآنه ورزشی،ثبات مدیریتی،استفاده از افرادی با تفکر ورزشی وتخصصی را از جمله برنامه های در دستورکار عنوان وخاطرنشان کرد:امید است ورزشکاران استان همانگونه که برای استان افتخار کسب کردند در عرصه های بین المللی نیزبرای کشور افتخارآفرین باشند.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو