خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: انعقاد تفاهم نامه فی ما بین اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بانک قرض الحسنه رسالت

علوی خبر داد: انعقاد تفاهم نامه فی ما بین اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بانک قرض الحسنه رسالت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :به منظور حمایت از فعالیت های کار آفرینی جوانان و در راستای انعقاد قرار داد فی ما بین وزارت ورزش و جوانان و بانک قرض الحسنه رسالت ،طی نشستی  تفاهم نامه ای بین دو  دستگاه ورزش و جوانان استان و بانک قرض الحسنه رسالت یاسوج به امضاء رسید.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از انعقاد تفاهم نامه با بانک قرض الحسنه رسالت یاسوج خبر داد.

نشست مشترک مدیر کل ورزش و جوانان استان با مدیر امور شعب بانک های قرض الحسنه رسالت برگزار شد .

در این جلسه که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان و با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان ،شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان ،لهراس چهار لنگ مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه رسالت و حامد رضایی بانکدار اجتماعی و مسئول واحد بام استان برگزار شد،پیرامون های مسایل و موارد اعطای وام به متقاضیان تبادل نظر انجام شد .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از حضور مدیر عامل بانک رسالت یاسوج ،از نگاه دولت به ترویج فرهنگ اشتغال زایی جوانان در استان خبر داد و ضمن ابراز خرسندی از تعامل دو دستگاه ،بیکاری را مهمترین مشکل و معضل جوانان ذکر کرد .

علوی در استفاده بهینه از خدمات بانکها در رفع مشکلات و معضلات بیکاری و ازدواج جوانان تاکید کرد و گفت :از اینکه استان بعنوان یکی از پایلوت های اعطای وام اشتغال زایی به جوانان انتخاب شده خرسندم و این مهم می تواند زمینه اشتغال و در آمد زایی جوانان با استفاده از تسهیلات بانک رسالت فراهم کند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از انعقاد تفاهم نامه با صندوق کار آفرین  مهر در جهت رفع مشکلات بیکاری جوانان خبر داد و اظهار امیدواری کرد با انعقاد تفاهم نامه بین دو دستگاه ورزش و جوانان و بانک رسالت مشکلات  بیکاری جوانان مرتفع شود.

چهار لنگ مدیر عامل بانک رسالت یاسوج هدف از انعقاد این تفاهم نامه را تحقق اقتصاد مقاومتی با بهره مندی از توانمندی های جوانان و  اعطای تسهیلات اشتغال و کار آفرینی به افراد معرفی شده از سوی وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان استان جهت کمک به ایجاد اشتغال جوانان بر اساس الگوی توسعه کار آفرینی اجتماعی رسالت با محوریت قرض الحسنه در چهار چوب مفاد و تعهدات دو دستگاه ذکر کرد .

مدیر عامل بانک رسالت یاسوج دارا بودن سن 18 تا 35سال ،تایید مرکز توسعه تخصصی گروه مبنی بر ایجاد اشتغال در کارهای خرد و خانگی با دریافت وام ،ساکن بودن فرد متقاضی در شهرهای کوچک و روستاها ،تایید مرکز توسعه تخصصی گروه مبنی بر کفایت مهارت و عضویت در کانون های کار و زندگی از مهمترین شرایط احراز دریافت وام قرض الحسنه ذکر کرد .

در این نشست توسط لهراس چهارلنگ مدیر بانک قرض الحسنه رسالت و رضایی بانکدار اجتماعی بانک رسالت توضیحات و راهنماییهای لازم در خصوص نحوه پرداخت تسهیلات وام خود اشتغالی به جوانان ارایه شد .

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 06 مرداد 1397 ساعت 08:03 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو