خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی در جلسه روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان عنوان کرد : حمایت از کالای ایرانی و اشتغال آفرینی از اولویت های ورزش کهگیلویه وبویراحمد است .

علوی در جلسه روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان عنوان کرد : حمایت از کالای ایرانی و اشتغال آفرینی از اولویت های ورزش کهگیلویه وبویراحمد است .

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در نشست معاونین ، مسئولین ستادی و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان از حمایت دستگاه ورزش و جوانان از خرید کالای ایرانی خبر داد و گفت :حمایت از خرید  کالای ایرانی و اشتغال آفرینی جوانان از اولویت های ورزش استان در سالی که طبق منویات مقام معظم رهبری به نام سال حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده است می باشد .

سید محمد تقی علوی حمایت از کالای ایرانی و اشتغال آفرینی را از اولویت های ورزش استان در سال جاری ذکر کرد.

نشست مدیر کل ورزش و جوانان استان با معاونین ،مسئولین ستادی و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها برگزار شد .

در این جلسه که در محل سالن جلسات ورزش و جوانان استان برگزار شد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد از زحمات معاونین ،مسئولین ستادی و روسای ادارات شهرستانها تقدیر کرد و گفت :اولویت ورزش استان اشتغال آفرینی جوانان و حمایت از خرید کالای ایرانی طبق منویات مقام معظم رهبری در سالی که بنام سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است و کلیه خرید های ورزش و جوانان استان  می بایست در راستای تحقق بخشیدن  شعار سال باشد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان ایجاد نشاط ،امید و سرزندگی را از برنامه های مهم ورزش و جوانان ذکر کرد و خواستار نظارت بر اماکن ورزشی و برنامه ریزی در جهت پرکردن اوقاف فراغت جوانان شد .

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از عدم پاسخگویی به موقع به نامه های ارسالی از سوی اداره کل و هیات های استانی ابراز گلایه کرد و بیان داشت:میزبانی مسابقات ورزشی در شهرستانها می بایست با هماهنگی روسای ادارات شهرستانها و متناسب با شرایط جوی استان برگزار شود.

این مقام مسئول از راه اندازی اتوماسیون اداری در شهرهای بویراحمد ،گچساران و کهگیلویه خبر داد و اظهار امیدواری کرد با تامین اعتبارات لازم و توسعه زیر ساخت ها دیگر شهرهای استان از این نعمت برخوردار شوند .

علوی خواستار برگزاری منظم جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستانها و تعامل ادارات شهرستانها با فرمانداران در برگزاری نشست های سازمان های مردم نهاد و جلسات ساماندهی امورجوانان شد و افزود:این نشست ها می بایست با حضور کارشناسان حوزه فرهنگی و جوانان برگزار شود.

وی از عدم حضور روسای هیات های استانی در شهرستانها و رفع مشکلات هیات های شهرستانها ابراز گلایه کرد و خواستار  تعامل و ارتباط بیشتر ادارات با رسانه ملی ،خبرگزاریها و مطبوعات استان در بازگو کردن برنامه های ورزش استان شد .

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از انعقاد تفاهم نامه با دو صندوق کار آفرین مهر و صندوق قرض الحسنه رسالت در اعطای تسهیلات و ایجاد اشتغال زایی جوانان در استان خبر داد و ضمن تاکید بر استفاده  از ظرفیت ها و پتانسیبل های ورزش استان ،خواستار نظارت بیشتر بر ورزش بخشها و مصرف بهینه و صرف جویی آب ،برق و گاز ادارات و اماکن ورزشی شد .

آخرین بروزرسانی ( یکشنبه, 07 مرداد 1397 ساعت 08:50 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو