خانه اخبار ایران اخبار ورزش در آئینی و با حضور مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از قهرمان ورزشکار بیماران خاص استان تجلیل شد

در آئینی و با حضور مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از قهرمان ورزشکار بیماران خاص استان تجلیل شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در مراسمی و با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،معاونین ورزش و جوانان ،کارکنان و اعضای هیات بیماران خاص از قهرمان ورزش  بیماران خاص این هیات که در رقابتهای کشوری به دو مدال خوش رنگ دست یافت تجلیل شد .

در مراسمی از قهرمان هیات بیماران خاص کهگیلویه وبویراحمد تجلیل شد .

در این آئین که صبح امروز دوشنبه هشتم مرداد ماه و در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد ،با اهدا گل و شیرینی و هدیه  نقدی تجلیل شد .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش وجوانان استان در این مراسم ضمن تبریک کسب این مقام ها به قهرمان علی سینا صیادی نژاد ورزشکار هیات بیماران خاص ، حضور قهرمان را مایه مبهات و افتخار ورزش استان ذکر کرد و خواستار حمایت همه جانبه از این قهرمانان و ملی پوشان ورزش کهگیلویه وبویراحمد شد.

علی سینا صیادی نژاد در مسابقات دوومیدانی قهرمانی و انتخابی تیم ملی بیماران خاص کشور که به میزبانی تهران از 15لغایت 17 تیرماه و با حضور 100 ورزشکار از سراسر کشور برگزار شد به کسب دو مدال طلا و مقام اولی این رقابتها شد.

صیادی نژاد در این مسابقات در ماده پرتاب توب با پرتاب 100 متر و در ماده پرتاب نیزه با پرتاب 39 متر و 86سانتیمتر ضمن کسب دو مقام اولی و مقام طلا به اردوی تیم ملی دوومیدانی بیماران خاص کشور راه یافت.

 

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 08 مرداد 1397 ساعت 09:40 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو