خانه اخبار ایران اخبار ورزش دبیر هیات هندبال کهگیلویه بویراحمد خبر د اد: تیم هندبال خردسالان فراز بام خائیز دهدشت قهرمان رقابتهای استان شد

دبیر هیات هندبال کهگیلویه بویراحمد خبر د اد: تیم هندبال خردسالان فراز بام خائیز دهدشت قهرمان رقابتهای استان شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،تقویان دبیر هیات هندبال استان گفت :رقابتهای نخبگان خردسال استان با قهرمانی تیم هندبال خردسالان فراز بام خائیز دهدشت در یاسوج به پایان رسید.

رقابتهای هندبال خردسالان استان با قهرمانی تیم هندبال فراز بام خائیز دهدشت به پایان رسید.

سید رهام تقوئیان دبیر هیات هندبال استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:

رقابتهای هندبال خردسالان استان از روز چهارشنبه 10مرداد ماه بمدت سه روز در یاسوج برگزار شد .

دبیر هیات هندبال استان ادامه داد:در این مساقات هشت تیم از سراسر استان حضور داشتند و با هم رقابت کردند که در پایان تیم خردسالان فراز بام خائیز دهدشت با برتری برابر تیم هیات هندبال یاسوج در فینال این مسابقات به مقام قهرمانی دست یافت.

این مقام مسئول در هیات هندبال استان افزود:این مسابقات جهت استعداد یابی و کمک به هندبال پایه فدراسیون برگزار شد و هیات هندبال کهگیلویه بویراحمد بعنوان اولین استان اقدام به برگزاری این رقابتها کرد .

وی بیان داشت :در این مسابقات بعد از تیم  خردسالان فراز بام دهدشت ،تیم های هیات هندبال یاسوج ،هیات هندبال دهدشت ،نفت و گاز گچساران ،هیات هندبال باشت ،کاشی سرامیک حاج هاشمی دهدشت ،نفت و گاز گچساران ب و هیات هندبال گچساران  مقام های دوم تا هشتم این مسابقات را کسب کردند.

تقویان از اعزام تیم قهرمان این مسابقات به رقابتهای قهرمانی کشور خبر داد و تصریح کرد :متین عادیان منش از باشگاه فراز بام خائیز دهدشت بعنوان فنی ترین بازیکنان مسابقات انتخاب واز طرف هیات هندبال استان به این بازیکن لوح قهرمانی اهدا کرد.

دبیر هیات هندبال کهگیلویه وبویراحمد  حضور خانواده ورزشکاران در این مسابقات را باعث ایجاد انگیزه و شور و نشاط هندیالیست های خردسال استان ذکر کرد و گفت :فینال این مسابقات توسط علی ضامن اویش رئیس هیات هندبال استان و نورالله نیک اقبال قضاوت شد و علی ضامن آویش با قضاوت در این دیدار برای همیشه از دنیای قضاوت هندبال استان و کشور خداحافظی کرد .

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 13 مرداد 1397 ساعت 13:08 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو