خانه اخبار ایران اخبار ورزش حاتمی خبر داد: برای اولین بار در ورزش بانوان، تیم وزنه برداری بانوان کهگیلویه بویراحمد صاحب هشت مدال رنگارنگ شد

حاتمی خبر داد: برای اولین بار در ورزش بانوان، تیم وزنه برداری بانوان کهگیلویه بویراحمد صاحب هشت مدال رنگارنگ شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد،مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت :برای اولین بار در ورزش کهگیلویه بویراحمد تیم سه نفره وزنه برداری بانوان استان به مسابقات قهرمانی کشور اعزام و موفق به کسب هشت مدال رنگارنگ از رقابتها شد .

تیم وزنه برداری کهگیلویه وبویراحمد برای اولین بار در رقابتهای قهرمانی کشور به هشت مدال دست یافت.

آرمان حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد با بیان این خبر اظهار د اشت:تیم وزنه برداری بانوان استان برای اولین بار به مسابقات قهرمانی بانوان کشور اعزام و موفق به کسب سه مدال طلا ،و پنج برنز از این رقابتها شد .

حاتمی افزود:مسابقات وزنه برداری بانوان کشور از 10 لغایت 14مرداد ماه در شهر مشهد مقدس در رده های سنی نوجوانان ،جوانان و بزرگسالان در حال برگزاریست.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ادامه  داد:در این مسابقات و در دسته 75کیلو گرم ،پریسا جهانفکر موفق به کسب سه مدال طلا (یک ضرب ،دو ضرب و مجموع شد .

وی ادامه داد:در دسته 58کیلو گرم سحر ضیایی موفق به کسب دو مدال برنز (دو ضرب و مجموع شد ) و شکوفه نیک مرام در دسته 48کیلو گرم سه مقام سومی و مدال برنز(یک ضرب،دو ضرب و مجموع ) را کسب کرد .

این مقام مسئول ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد :رشته وزنه برداری در بین بانوان کهگیلویه وبویراحمد راه اندازی شده و کسب این مقام ها می تواند زمینه رشد و شکوفایی این رشته در بین بانوان در استان باشد .

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 13 مرداد 1397 ساعت 13:06 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو