خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: سرای کوهنوردان شهر سی سخت دهه فجر امسال افتتاح می شود

علوی خبر داد: سرای کوهنوردان شهر سی سخت دهه فجر امسال افتتاح می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه فرماندار شهرستان دنا و نظری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا از روند احداث سرای کوهنوردان شهر سی سخت بازدید کرد و گفت :این پروژه مهم ورزشی در دهه فجر امسال افتتاح و تحویل جامعه ورزش شهرستان خواهد شد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان از افتتاح سرای کوهنوردان شهر سی سخت در دهه فجر امسال خبر داد.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در بازدیدی که بهمراه نادیا صداقت فرماندار شهرستان دنا و نظری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا از سرای کوهنوردان این شهر داشت بیان داشت:پروژه ورزشی سرای کوهنوردان شهر سی سخت در دهه فجر همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افتتاح خواهد شد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان افزود:پروژه احداث سرای کوهنوردان شهر سی سخت در زمینی به مساحت 1350 متر مربع و با اعتبار 900میلیون تومان از محل ملی در دست احداث و ساخت می باشد.

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد افزود:700میلیون برای احداث این پروژه هزینه شده و برای تکمیل و افتتاح آن به 600 میلیون اعتبار نیاز می باشد.

این مقام مسئول از پیشرفت فیزیکی 80 درصد ی سرای کوهنوردان شهر سی سخت خبر داد و تصریح کرد :در صورت تامین اعتبارات لازم این پروژه ورزشی در دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد .

وی بیان داشت:پروژه سرای کوهنوردان شهر سی سخت در سه طبقه در دست احداث می باشد و علاوه بر خوابگاه مجهز به سرویس های بهداشتی ،اطاق اداری می باشد.

علوی ادامه داد:با افتتاح این مکان ورزشی مشکل ورزش شهرستان دنا در خصوص میزبانی مسابقات استانی و کشوری با توجه به طبیعت زیبای این شهر مرتفع خواهد شد.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو