خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و فرماندار شهرستان دنا از اماکن ورزش شهرستان دنا

بازدید مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و فرماندار شهرستان دنا از اماکن ورزش شهرستان دنا

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد بهمراه صداقت فرماندار شهرستان دنا و نظری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا  از روند بهسازی و ترمیم سالن ورزشی کوثر بانوان شهر سی سخت بازدید کرد.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه صداقت فرماندار شهرستان دنا و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا از روند کف پوش و بهسازی سالن بانوان شهر سی سخت بازدید کرد .

پروژه کف پوش و بهسازی سالن بانوان شهر سی سخت با اعتبار 68میلیون تومان از محل اعتبارات ملی در زمینی به مساحت 760متر مربع در دست اجرا می باشد.

عمیلات کف پوش ،مرمت سازی و بهسازی این ورزشی بانوان شهر سی سخت از مرداد ماه سال جاری شروع شده و در صورت تامین اعتبار در مرداد ماه به اتمام خواهد رسید.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از حضور فرماندار شهرستان دنا ،خواستار حمایت دستگاههای اجرایی از ورزش بانوان استان با توجه به وجود پتانسیل در این حوزه شد و اظهار داشت این سالن برای کلیه رشته های رزمی و ورزش بانوان اماده سازی خواهد شد و مشکل هیات های رزمی این شهرستان وبانوان مرتفع خواهد شد .

 

 

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو