خانه اخبار ایران اخبار ورزش روی خط ورزش شهرستان کهگیلویه

روی خط ورزش شهرستان کهگیلویه

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه ،نیکویی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه از برگزاری جلسه باشگاه های ورزشی خبر داد.

رضا نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه از برگزاری جلسه باشگاه های ورزشی شهرستان کهگیلویه خبر داد.

نیکویی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه با بیان این خبر گفت: جلسه باشگاه های ورزشی با حضور مسئولین باشگاههای این شهرستان در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه هدف از برگزاری این جلسه را ابلاغ نرخنانه و شهریه اماکن ورزشی و بیان مشکلات باشگاه ها ذکر کرد.

در این نشست نرخنانه ارسالی از اداره کل بین مسئولین باشگاه توزیع و مقرر گردید تمامی مسئولین اماکن ورزشی ضمن نصب در محل باشگاهها نسبت به رعایت مفاد آن اقدام کنند و در صورت هر گونه تخلف به تعزیرات حکومتی معرفی خواهند شد .

صعود کوهنوردان شهرستان کهگیلویه به قله پهن شهرستان چرام

نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه از صعود کوهنوردان شهرستان به قله پهن در شهرستان چرام خبر داد.

رضا نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه از صعود کوهنوردان شهرستان کهگیلویه به قله پهن در شهرستان چرام خبر داد.

نیکویی بیان کرد: هیات کوهنوردی شهرستان کهگیلویه از هیات های فعال در سطح شهرستان می باشد که هر هفته برنامه های خوبی برای دوست داران طبیعت و کوهنوردان دارد.

در این صعود که با شرکت 40 نفر از کوهنوردان آقایان و بانوان شرکت داشتند ،کوهنوردان موفق به فتح این قله شدند و پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را بر فراز این قله به اهتزار در آوردند .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو