خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: احداث پارک ورزشی خانواده با مشارکت شهرداری در یاسوج

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: احداث پارک ورزشی خانواده با مشارکت شهرداری در یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج و همکاری ورزش و جوانان استان این پارک احداث می شود.

آذر صفایی نیا اظهار داشت: نقش و اهمیت ورزش در ارتقای توانمندی جامعه و مقابله با آسیب های اجتماعی که روند رو به رشدی دارد بر کسی پوشیده نیست.

مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: ورزش می تواند عامل رشدی برای بانوان جامعه باشد و نقش به سزایی در ارتقاء وضعیت خانواده دارد.

وی بیان کرد: در خصوص ایجاد زیرساخت و بستر و رونق ورزش در کارگروه تخصصی زنان و خانواده استان مصوب شد زمینی به وسعت ۱۴ هکتار در وسط شهر یاسوج از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر برای ساخت دهکده ورزشی و پارک ورزشی خانواده واگذار شود.

صفایی نیا گفت: در فاز نخست این طرح با محوریت جوانان در همه رشته ها امکانات و سالن های ویژه احداث

می شود.

وی بر تاکید استاندار برای راه اندازی این طرح اشاره کرد و گفت: امید است با مشارکت سایر مسئولان به ویژه معاون سیاسی و عمرانی هرچه سریع تر شاهد بهره برداری از این پروژه بزرگ ورزشی باشیم.

صفایی نیا با بیان اینکه جامعه زنان استان از یک نگاه به دو گروه بانوان شاغل و خانه دار تشکیل می شود،خاطرنشان کرد: در راستای ارتقای سلامت جسمانی بانوان شاغل ۳ ساعت ورزش در طول هفته برای همه بانوان کارمند الزامی است.
مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: برای توسعه و ترویج ورزش برای بانوان خانه دار نیز نسبت به ایجاد فضاهای ورزشی مدرن و ایمن اقدام می شود که احداث این دهکده ورزشی یکی از مصوبات کارگروه زنان و خانواده استان در این زمینه است.

صفایی نیا خاطرنشان کرد: ایجاد پارک های بانوان در شهرستان های ۸ گانه استان نیز با جدیت پیگیری می شود.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو