خانه اخبار ایران اخبار ورزش معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: دهکده ورزشی در یاسوج احداث می شود

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: دهکده ورزشی در یاسوج احداث می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از احداث دهکده ورزشی در یاسوج خبر داد و گفت: این پروژه در زمینی به مساحت ۱۴ هکتار اجرا می شود.

محمد کاظم نظری اظهار داشت: برای نخستین بار این دهکده ورزشی در استان ایجاد می شود.

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: استاندار استان همواره بر راه اندازی و ایجاد چنین مجموعه ورزشی تاکید داشتند و نقش و پیگیری های مدیرکل اموربانوان در خصوص تخصیص زمین به این مجموعه قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه شهر یاسوج پیشانی استان است، عنوان کرد: امید است با مشارکت فرمانداری و ورزش و جوانان استان  هرچه زودتر شاهد افتتاح این پروژه باشیم.

نظری تاکید کرد: انتظار می رود اداره کل ورزش و جوانان استان نسبت به تعهداتش در این خصوص عمل کند.

وی خاطرنشان کرد: براساس ایده های اولیه این طرح در صورت راه اندازی آن زمینه رونق سلامت و نشاط اجتماعی در استان برای جوانان و بانوان فراهم می شود.

نظری با بیان اینکه بخشی از اعتبار این طرح تخصیص یافته است، تصریح کرد: تلاش می کنیم با رایزنی های لازم و مکاتبات با وزیر ورزش، حوزه وزارت کشور و پیش بینی اعتبار در حوزه معاونت عمرانی سایر اعتبار موردنیاز جهت تکمیل این پروژه را مهیا کنیم.

وی با تاکید بر اینکه رودبشار سرمایه اصلی شهر یاسوج است، گفت: به طور قطع با ایجاد این پروژه در بستر رود بشار سبب زیبایی و جذابیت شهری می شود.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو