خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: اعتبار یک میلیارد و چهار صد میلیون تومانی احداث دهکده ورزش استان

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: اعتبار یک میلیارد و چهار صد میلیون تومانی احداث دهکده ورزش استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :یک میلیارد و چهار صد میلیون تومان برای احداث دهکده ورزش استان از محل هدایای خاص وزارت نفت اختصاص یافته است .

مدیر کل ورزش و جوانان استان از اختصاص یک میلیارد و چهار صد میلیون تومان برای احداث دهکده ورزش خبر داد.

سید محمد تقی علوی با بیان این خبر گفت :دهکده ورزش در یاسوج در زمینی به مساحت 14 هکتار احداث می شود.

علوی ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های استاندار استان ،معاونین ،شهردار و شورای اسلامی شهر یاسوج در اهدای 14 هکتار زمین برای احداث این دهکده ورزشی افزود:در این دهکده ورزشی رشته های اسکیت ،کارتینگ ،اسب سواری،قایقرانی،و زمین های ورزشهای رو بازی احداث می شود و امیدواریم با تحقق این مهم مشکل این هیات ها و رشته مرتفع شود .

مدیر کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد :زمین اهدایی برای احداث این دهکده متعلق به امور آب بوده و از طریق شهرداری و شورای شهر با حمایت و پیگیری استاندار و معاونین به ورزش و جوانان اهدا شده است .

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان افزود:کار مطالعاتی برای این پروژه شروع شده و انشاالله پس از واگذاری و مشخص شدند محدوده این زمین کار احداث این پروژه عظیم و بزرگ ورزشی آغاز خواهد شد .

وی بیان داشت:برای تکمیل دهکده ورزشی در یاسوج به هفت میلیارد تومان اعتبار نیاز است و در این راستا نیازمند حمایت های وزارت ورزش و جوانان ،استاندار محترم ومعاونین هستیم.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو