خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی در دیدار با مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشورخواستار رفع مشکلات استادیوم 15 هزار نفری شهر یاسوج شد .

علوی در دیدار با مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشورخواستار رفع مشکلات استادیوم 15 هزار نفری شهر یاسوج شد .

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد با مدیر عامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان کشور دیدار کرد .

مشکلات استادیوم 15هزار نفری شهر یاسوج مرتفع می شود.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان کشور دیدار کرد .

در این نشست که در محل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور انجام شد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از حمایت های وزارت ورزش و جوانان در توسعه زیر ساخت های عمرانی استان ،به نواقص و کمبودهای استادیوم 15 هزار نفری شهر یاسوج اشاره و خواستار رفع این مشکلات شد .

علوی از مشکلات کاسه استادیوم ،ابنیه ،تاسیسات برق و میکانیک این استادیوم  خبر  داد وافزود:بدلیل مشکلات ذکر شده امکان استفاده بهینه از این استادیوم برای برگزاری مسابقات کشوری میسیر نیست .

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، نگهداری استادیوم را از مشکلات پیش رو ورزش و جوانان استان ذکر کرد و افزود: برای نگهداری این استادیوم سالیانه به اعتبار 600میلیون تومان نیاز است .

کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از پیگیریهای مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در حل مشکلات این استادیوم تقدیر کرد و اظهار امیدواری کرد در اسرع وقت در خصوص حل مشکلات استادیوم 15 هزار نفری شهر یاسوج اقدام شود.

در این نشست مقرر شد تا دو ماهه آینده شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با اعزام کارشناسان در خصوص رفع مشکلات و نواقص استادیوم 15هزار نفری اقدام کند .

استادیوم 15هزار نفری شهر یاسوج با اعتبار 21میلیارد تومان در سال 1394 با حضور وزیر ورزش و جوانان کشور افتتاح شد ،ولی بدلیل مشکلات موجود  برگزاری مسابقات در این استادیوم میسر نیست و فقط چمن این استادیوم مورد استفاده می باشد.

آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 16 مرداد 1397 ساعت 13:36 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو