خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه خبر داد: 7 پروژه عمرانی ورزشی در «کهگیلویه»در حال اجرا است

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه خبر داد: 7 پروژه عمرانی ورزشی در «کهگیلویه»در حال اجرا است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه گفت:به همت اداره کل ورزش و جوانان استان 7 پروژه عمرانی ورزشی در حوزه شهرستان کهگیلویه به مبلغ 4 میلیارد و 717 میلیون تومان در حال اجرا است.

7 پروژه عمرانی ورزشی در «کهگیلویه»در حال اجرا است

رضا نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه از اجرای 7 پروژه عمرانی ورزشی در کهگیلویه خبر داد.
رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه اظهار کرد:

به همت اداره کل ورزش و جوانان استان 7 پروژه عمرانی ورزشی در حوزه شهرستان کهگیلویه به مبلغ 4 میلیارد و 717 میلیون تومان در حال اجرا است.
رضا نیکویی زاده عنوان کرد:اعتبارات پروژه ها از محل اعتبارات استانی و 27 صدم ارزش افزوده تامین می شود و این پروژه ها از پیشرفت فیزیکی 20 تا 70 درصد برخوردار هستند.
نیکویی زاده تکمیل مجموعه شماره 4 دهدشت،تکمیل سالن ورزشی دیشموک هر کدام به مبلغ850 میلیون تومان،تکمیل سالن چنگلوا به مبلغ 870 میلیون تومان را از جمله این پروژه ها دانست.
وی ادامه داد:تکمیل سالن ورزشی درغک به مبلغ 211 میلیون تومان ،تکمیل چمن مصنوعی قلعه رئیسی به مبلغ 390 میلیون تومان نیز از دیگر پروژه های عمرانی ورزشی در حال اجرا در کهگیلویه است.
رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه افزود :تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی شهرستان کهگیلویه به مبلغ 400 میلیون تومان و خانه جوان دهدشت با اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون تومان نیز ازدیگر پروژه های شهرستان است.
وی در پایان از همکاری وتوجه علوی مدیر کل ورزش وجوانان استان به شهرستان کهگیلویه و همکاری فرماندار سابق کهگیلویه(علی پوزش) قدردانی کرد.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو