خانه اخبار ایران اخبار ورزش با حضور مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از تیم وزنه برداری بانوان استان استقبال شد

با حضور مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از تیم وزنه برداری بانوان استان استقبال شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان ،معاونین و کارکنان ورزش و جوانان استان از سه تن از بانوان ورزشکار که در رقابتهای وزنه برداری بانوان کشور موفق به کسب افتخار و مقام شدند با اهدا گل و شیرینی استقبال شد .

مراسم استقبال از سه تن از بانوان ورزشکار تیم وزنه برداری بانوان استان برگزار شد .

در این آئین که در محل اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،معاونین توسعه ورزش و شاکری معاونت فرهنگی ،کارکنان ستادی و جمعی از ورزشکار رشته های مختلف برگزار شد ،با اهدا گل و شیرینی از قهرمانان وزنه برداری بانوان کشور پریسا جهانفکریان ،سحر ضیایی و شکوفه نیک مرام که در رقابتهای وزنه برداری بانوان کشور موفق به کسب هشت مدال رنگارنگ شدند استقبال و تجلیل شد .

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تبریک این موفقیت که برای اولین بار در ورزش استان و بانوان اتفاق افتاد ،قهرمانی این بانوان را مایه مباهات و افتخار ورزش استان و بانوان ذکر و اظهار امیدواری کرد این قهرمانان بتوانند در رقابتهای کشوری و بین المللی به سکوهای قهرمانی دست یایند.

مدیر کل ورزش و جوانان حضور پنج ملی پوش استان در بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی را برگ زرین از ورزش استان در سال 1397 ذکر کرد و افزود:این ورزشکار شامل سه ملی پوش در رشته هندبال آقایان ،دو ملی پوش در رشته واترپلو و یک ورزشکار در رشته کوراش بانوان می باشند که بعنوان تیم های ملی عازم رقابتهای آسیایی جاکارتای اندونزی خواهند شد .

اضافه میکنم در رقابتهای وزنه برداری بانوان کشور که در مشهد مقدس برگزار شد ،تیم سه نفره بانوان کشور موفق به کسب سه مدال طلا ،و پنج برنز از این رقابتها شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو