خانه اخبار ایران اخبار ورزش دیدار مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با رئیس فدراسیون جودو کشور

دیدار مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با رئیس فدراسیون جودو کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه موسوی رئیس هیات جودو با درخشان ریاست فدراسیون جودوی کشور دیدار کرد.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با سردار درخشان رئیس فدراسیون جودو کشور دیدار کرد .

در این دیدار علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه فردین موسوی رئیس هیات جودو استان با حضور در محل  این فدراسیون در تهران ضمن دیدار و گفتگو با رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی جودو کشور از خصوص آخرین وضعیت طاهره آذر پیوند ملی پوش تیم کوراش بانوان اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی مطلع شدند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از حمایت های فدراسیون جودو کشور از ملی پوشان تیم های جوجیتسو و کوراش ،حضور آذر پیوند در تیم ملی کوراش بانوان اعزامی به رقابتهای کوراش بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی را مایه افتخار ورزش استان ذکر کرد و افزود :بی شک حضور آذر پیوند در تیم ملی کوراش بانوان زمینه ساز رشد وارتقای ورزش جودو و کوراش در استان خواهد شد و این امید میرود این بانوی ملی پوش یکی از سکوهای این رقابتها را کسب کند .

سردار درخشان رئیس فدراسیون جودو کشور نیز از همراهی ،حمایت و حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان در پیگیریهای امورات ملی پوشان ابراز خرسندی کرد و قول مساعد داد بعد از بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی به استان سفر کند .

حمایت مادی و معنوی فدراسیون جودو از ملی پوشان جودو ،کوراش و جوجیستو از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 17 مرداد 1397 ساعت 17:01 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو