خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: برگزاری همایش پیاده روی خانواده گرامیداشت روز خبرنگار در یاسوج

رئیس هیات همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: برگزاری همایش پیاده روی خانواده گرامیداشت روز خبرنگار در یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان گفت :در گرامیداشت روز خبرنگار و سالروز ازدواج آسمانی  حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) همایش پیاده روی خانواده در یاسوج برگزار شد .

در گرامیداشت روز خبرنگار و سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه زهرا همایش پیاده روی خانواده در یاسوج برگزار شد .

محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان با  بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :این همایش روز جمعه 19مرداد ماه و در سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی و حضرت فاطمه زهرا و روز خبرنگار برگزار شد .

رهامی افزود:این همایش از میدان انقلاب تا پارک غدیر شهر یاسوج و با حضور جمع کثیری از مردم ورزش دوست یاسوجی برگزار و در پایان به قید قرعه به 20 نفر از شرکت کنندگان جوایزی از طرف هیات ورزش های همگانی اهدا شد .

رئیس هیات ورزش های همگانی استان ضمن تشکر از حضور مردم در این همایش از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در توسعه ورزش همگانی استان تقدیر کرد و ضمن ابراز گلایه از عدم حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه و مدیران روابط عمومی ادارات از برگزاری همایش پیاده روی خانواده گرامیداشت سالروز آزادگان به میهن اسلامی خبر داد و اظهار داشت : این همایش روز جمعه 26مرداد ماه در شهر یاسوج و شهرستانهای استان برگزار خواهد شد .

وی همچنین از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده در شهر یاسوج در آینده نزدیک خبر داد و بیان داشت :در جلسه ای که هفته گذشته و با حضور رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی کشور برگزار شد ،مقرر شد همایش پیاده روی خانواده در شهر یاسوج در شهریورماه با حضور شبکه سوم سیما برگزار شود . سمتاآمساآااااستاااسما

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو