خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی از حضور مدیران شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور در یاسوج خبر داد

علوی از حضور مدیران شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور در یاسوج خبر داد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از حضور مدیران شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور به یاسوج جهت رفع مشکلات استادیوم 15 هزار نفری شهر یاسوج خبر داد.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد از حضور مدیران شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور جهت رفع مشکلات استادیوم 15هزار نفری شهر یاسوج خبر داد.

سید محمد تقی علوی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :

به منظور رفع نواقص استادیوم 15هزار نفری شهر یاسوج و بررسی مشکلات ،مدیران استادیوم 15هزار نفری و مدیران شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی به یاسوج سفر می کنند.

علوی افزود:در جلسه ای که هفته ی گذشته در محل معاونت شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور و با حضور رحیمی مدیرمنطقه  ،منادی رئیس جدید منطقه ،رحمتی معاون فنی و مهندسی جدید شرکت توسعه و تجهیز و کریمی مدیر عامل شرکت برگزار شد ،پیرامون مسایل ،مشکلات و نواقص استادیوم 15 هزار نفری شهر یاسوج تبادل نظر شد و مقرر شد رئیس منطقه و مدیران شرکت توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی کشور با سفر به یاسوج مشکلات این استادیوم را مرتفع کنند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد :این بازدید روز دوشنبه هفته ی جاری 22 مرداد ماه برگزار خواهد شد و امیدوارم با حضور این مدیران مشکلات و معظلات این استادیوم برطرف و ما شاهد برگزاری خوب و منظم مسابقات ورزشی در استادیوم 15هزار نفری یاسوج باشیم.

این مقام مسئول به مشکلات آب ،برق و گاز و سیستم های فاضلاب این استادیوم اشاره و بیان داشت :پیمانکار این استادیوم آمادگی خود را برای حضور و رفع نواقص اعلام کرده و این امید میرود با حضور مدیران شرکت توسعه و تجهیزو نگهداری اماکن ورزشی کشور و رفع این نواقص بتوانیم در رشته فوتبال و دوومیدانی شاهد برگزاری مسابقات و میزبانی رقابتهای کشوری در این استادیوم باشیم.

استادیوم 15هزار نفری شهر یاسوج در اردیبهشت ماه سال 1394 با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد ،ولی بدلیل مشکلات و نواقص موجود و عدم تحویل توسط شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی به اداره کل ورزش و جوانان اماکن فعالیت های ورزشی در این استادیوم میسر نبوده است .

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 20 مرداد 1397 ساعت 11:15 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو