خانه اخبار ایران اخبار ورزش در مراسمی در محل فدراسیون جودو کشور آئین بدرقه ملی پوش کوراش بانوان کشور برگزار شد

در مراسمی در محل فدراسیون جودو کشور آئین بدرقه ملی پوش کوراش بانوان کشور برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،،با حضور تاجگردون نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی،نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حکمتی اصل معاون توسعه ورزش ،سردار درخشان رئیس فدراسیون جودو کشور ،موسوی رئیس هیات جودو استان و کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان استان در تهران ،مراسم بدرقه طاهره آذر پیوند ملی پوش کوراش بانوان که عازم بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی می باشد برگزار شد.

در آئینی و با حضور مسئولین استانی ،مراسم بدرقه طاهره آذر پیوند عضو تیم ملی کوراش بانوان کشور در تهران برگزار شد .

در این مراسم که در محل فدراسیون جودوی جمهوری اسلامی ایران با حضور نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری ،تاجگردون نماینده مردم شهرستانهای گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،حکمتی اصل معاون  توسعه ورزش،سردار درخشان رئیس فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران ، موسوی رئیس هیات جودو استان ، زارعی و محمدی کارشناسان اداره کل و حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل برگزار شد با  هدایای نقدی و لوح تقدیر ، مراسم بدرقه طاهره آذر پیوند  بازیکن ملی پوش کوراش بانوان که با تیم ملی عازم رقابتهای آسیایی جاکارتای اندونزی می باشند برگزار شد.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از حضور مسئولین استانی ،حضور آذر پیوند را مایه مبهات و افتخار ورزش استان و بانوان ذکر کرد واظهار داشت:برای اولین بار در تاریخ ورزش کهگیلویه وبویراحمد یک بانوی از استان عازم رقابتهای آسیایی می شود و این مهم می تواند زمینه رشد و اعتلای ورزش بانوان در استان و کشور است .

تاجگردون نماینده مردم شهرستانهای گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی ،توجه و حمایت ورزش بانوان را مهم و ضروری دانست و حضورملی پوش بانوی کوراش را از افتخارات ورزش بانوان استان و کشور برشمرد .

نظری معاون سیاسی امنیتی استان بر نقش اداره کل ورزش و جوانان در رشد و شکوفایی ورزش بانوان در استان و کشور تاکید کرد و از مسئولین ورزش استان در برگزاری این مراسم تقدیر کرد.

سردار درخشان رئیس فدراسیون جودو کشور، حضور طاهره آذرپیوند در رقابت های آسیایی را مایه خرسندی فدراسیون جودو دانست و ضمن تشکر از حضور مدیر کل ورزش و جوانان ،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و معاون سیاسی امنیتی استانداری ،حضور مسئولین را باعث ایجاد انگیزه و دلگرمی ملی پوشان دانست و اظهار امیدواری کرد با تمرینات و پشتکار آذر پیوند شاهد درخشش و کسب یکی از سکوهای مسابقات کوراش بانوان در بازیهای   آسیایی جاکارتای اندونزی باشیم .

در این مراسم توسط علوی مدیر کل ورزش و جوانان  استان و تاجگردون نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اهدا لوح وهدایایی نقدی مراسم بدرقه این ورزشکار برگزار شد .

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 22 مرداد 1397 ساعت 12:04 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو