خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : ما به دنبال این هستیم که ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج را پویا کنیم و هیئت‌های ورزشی را در این ورزشگاه جا دهیم

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : ما به دنبال این هستیم که ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج را پویا کنیم و هیئت‌های ورزشی را در این ورزشگاه جا دهیم

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در بازدید مدیر جدید منطقه شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور از استادیوم 15هزار نفری شهر یاسوج گفت :

ما به دنبال این هستیم که ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج را پویا کنیم و هیئت‌های ورزشی را در این ورزشگاه جا دهیم.

سید محمدتقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید به مشکلات ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج اشاره و اظهار کرد: نداشتن انشعاب آب، برق و گاز از مشکلات اصلی این ورزشگاه است و همچنین ما نمی‌دانیم که این ورزشگاه در مالکیت کیست؟ و کلیدی از درب‌ها و اتاق‌های این ورزشگاه در اختیار ما نیست.
وی در ادامه به تلاش مسوولان استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه استاندار برای ورود بخش خصوصی به تیم‌داری خبر داد و گفت: با شرکت‌های همانند سینره و کارخانه سیمان در این رابطه هم صحبت شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ما به دنبال این هستیم که ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج را پویا کنیم و هیئت‌های ورزشی را در این ورزشگاه جا دهیم.
منادی مدیر شرکت توسعه، تجهیز و نگهداری مکان‌های ورزشی کشور، اظهار کرد: هم اینک بر اساس آخرین فهرست بها، پیمانکار این طرح افزون بر 60 میلیارد ریال طلب دارد.
وی تصریح کرد: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته برای رفع کمبودها و مشکلات موجود این ورزشگاه به حدود 15 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
منادی ادامه داد: شرکت توسعه و تجهیز مکان های ورزشی کشور نیز متعهد به پرداخت و تامین این میزان اعتبار برای رفع مشکلات موجود ورزشگاه یاسوج شده است.
مدیر شرکت توسعه، تجهیز و نگهداری مکان‌های ورزشی کشور گفت: البته تمامی مشکلات و کمبودها نیز در متن تفاهم نامه واگذاری این طرح به اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و شرایط موجود نیز قید خواهد شد.
منادی یادآور شد که مسئولان و متولیان امور اجرایی و ورزش این استان باید بیش از پیش از فرصت ایجاد شده و سرمایه یک هزار میلیاردی ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج نهایت استفاده را ببرند.
وی گفت: بدون شک مسئولان امر باید بیش از پیش قدردان این فرصت و احداث چنین ورزشگاهی با شرایط و استانداردهای روز دنیا و همراه با امکانات موجود آن باشند.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو