خانه اخبار ایران اخبار ورزش در بازدید مدیر منطقه ای شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور مطرح شد : ورزشگاه 15هزارنفری یاسوج به ورزش وجوانان استان واگذار می شود

در بازدید مدیر منطقه ای شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور مطرح شد : ورزشگاه 15هزارنفری یاسوج به ورزش وجوانان استان واگذار می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،منادی رئیس جدید منطقه شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور در بازدید از استاددیوم 15هزار نفری شهر یاسوج گفت : ورزشگاه 15هزارنفری یاسوج به ورزش وجوانان استان واگذار می شود

ورزشگاه 15هزارنفری یاسوج به ورزش وجوانان استان واگذار می شود

مدیر شرکت توسعه، تجهیز و نگهداری مکان های ورزشی کشور گفت: شرایط برای واگذاری ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج به اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برای بهره برداری فراهم شده و ظرف یک هفته آینده واگذار خواهد شد.

اکبری منادی در بازدید از استادیوم 15 هزار نفری یاسوج اظهار داشت: هم اینک بر اساس آخرین فهرست بها، پیمانکار این طرح افزون بر 60میلیارد ریال طلب دارد.
وی تصریح کرد: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته برای رفع کمبودها و مشکلات موجود این ورزشگاه به حدود 15 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
وی بیان کرد: شرکت توسعه و تجهیز مکان های ورزشی کشور نیز متعهد به پرداخت و تامین این میزان اعتبار برای رفع مشکلات موجود ورزشگاه یاسوج شده است.
وی گفت: البته تمامی مشکلات و کمبودها نیز در متن تفاهم نامه واگذاری این طرح به اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و شرایط موجود نیز قید خواهد شد.
منادی یادآور شد که مسئولان و متولیان امور اجرایی و ورزش این استان باید بیش از پیش از فرصت ایجاد شده و سرمایه یک هزار میلیاردی ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج نهایت استفاده را ببرند.
وی اظهار داشت : بدون شک مسئولان امر باید بیش از پیش قدردان این فرصت و احداث چنین ورزشگاهی با شرایط و استانداردهای روز دنیا و همراه با امکانات موجود آن باشند.
ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج اردیبهشت سال 94 با حضور جمعی از مسئولان و مقامات کشوری و استان کهگیلویه وبویراحمد به بهره برداری رسید ولی تاکنون به دلیل برخی مشکلات و کمبودها و نبود یک تیم حرفه ای فوتبال در لیگ های فوتبال کشور امکان بهره برداری کامل از آن فراهم نشده است.
عملیات اجرایی استادیوم 15 هزار نفری یاسوج به مساحت حدود 23 هزار متر مربع درسال 86 آغاز شد.
این استادیوم دارای 8 خط ویژه دوومیدانی، جایگاه خبرنگاران و رختکن بوده و جزو ورزشگاه های پیشرفته کشور است.
کیفیت این استادیوم به تایید مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا رسیده و قابلیت برگزاری مسابقات فوتبال و دوومیدانی در سطح ملی در آن وجود دارد.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو