خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: سالن ورزشی شهر دیشموک هفته ی تربیت بدنی و ورزش افتتاح می شود

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: سالن ورزشی شهر دیشموک هفته ی تربیت بدنی و ورزش افتتاح می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد در بازدید از سالن ورزشی شهر دیشموک گفت:این سالن با 80 درصد پیشرفت فیزیکی در هفته ی تربیت بدنی و ورزش افتتاح می شود.

علوی  گفت :سالن ورزشی شهر دیشموک در هفته ی تربیت بدنی  و ورزش افتتاح می شود.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه ،بخشدار شهردیشموک ،ایموری رئیس دفتر فنی و مهندسی ،جهانبخش دفتر حقوقی اداره کل ،حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل و رحیمی مسئول موسسه قرب مهر ایثار دهدشت با حضور در شهر دیشموک از نزدیک از روند ساخت سالن ورزشی این شهر بازدید کرد .

علوی بیان داشت :سالن ورزشی شهر دیشموک با اعتبار 850میلیون تومان در زمینی به مساحت 1400 متر مربع در دست احداث می باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان محل اعتبار این پروژه را ملی و استانی ذکر کرد و اظهار داشت :پروژه احداث سالن ورزشی شهر دیشموک در سال 1396 آغاز شده و در صورت تامین اعتبارات در هفته ی تربیت بدنی و ورزش سال جاری افتتاح خواهد شد .

وی پیشرفت فیزیکی این پروژه را 80 درصد ذکر کرد و اظهار امیدواری کرد با ساخت و افتتاح این سالن ورزشی مشکل هیات های ورزشی در این شهر نیز مرتفع خواهد شد .

بخشدار شهر دیشموک در این بازدید ضمن تشکر از حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان و همراهان از پیگیریها و حمایت های علوی در اتمام این پروژه تقدیر کرد و ورزشکار شهر دیشموک را دارای استعداد و پتانسیل دانست و اظهار امیدواری کرد با اتمام این مکان ورزشی ،شاهد حضور تیم های فوتسال ،والیبال این شهر در رقابتهای قهرمانی استان خواهیم بود.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو