خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : سالن شهید باهنر شهر دهدشت برای لیگ برتر هندبال آقایان کشور آماده می شود

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : سالن شهید باهنر شهر دهدشت برای لیگ برتر هندبال آقایان کشور آماده می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد در بازدید از روند اماده سازی و کف پوش سالن شهید باهنر شهر دهدشت
گفت :آماده سازی سالن شهید باهنر شهر دهدشت برای برگزاری رقابتهای لیگ برترهندبال کشور در دست اجراست و با برنامه ریزی انجام شده این سالن با بهترین تجهیزات اماده پذیرایی از تیم های لیگ برتر آقایان کشور می شود.

علوی گفت :سالن هندبال شهید باهنر دهدشت برای رقابتهای لیگ برتر کشور آماده می شود.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد از مراحل آماده سازی و کف پوش سالن شهید باهنر شهر دهدشت بازدید کرد .

در این بازدید مدیر کل ورزش و جوانان بهمراه نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه ،ایموری دفتر فنی و مهندسی ،حاتمی مسئول روابط عمومی و جهانبخش دفتر حقوقی ورزش و جوانان استان با حضوردر سالن شهید باهنر شهر دهدشت از نزدیک از روند کف پوش ،رنگ آمیزی ، بهسازی  و تجهیز سالن و رختکن ها بازدید کرد.

مرحله بهسازی،رنگ آمیزی و کف پوش سالن شهید باهنر دهدشت با اعتبار 161میلیون و 700هزار تومان در مرداد ماه امسال آغاز شده است. پیشرفت اماده سازی 50 درصد است و تا قبل از بازیهای لیگ برتر هندبال آقایان کشور آماده بهره برداری خواهد  بود.

تیم هندبال فراز بام خائیز دهدشت در سال جاری بعنوان نماینده شهرستان کهگیلویه در لیگ برتر هندبال
آقایان کشور حضور دارد.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو