خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در دیدار با خانواده شهید آرام زاده مطرح کرد : دیدار با خانواده شهدا یک وظیفه است

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در دیدار با خانواده شهید آرام زاده مطرح کرد : دیدار با خانواده شهدا یک وظیفه است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در دیدار با خانواده شهید ورزشکار حبیب الله آرام زاده در دهدشت گفت:دیدار با خانواده شهدا یک وظیفه است .

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه رئیس هیات پهلوانی  و زورخانه ای استان ،جمعی از مسئولین شهرستانی و استانی با خانواده شهید ورزشکار آرام زاده دیدار کردند.

سید محمد تقی علوی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرزوبوم هستند.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش وجوانان کهگیلویه وبویراحمد در دیدار از خانواده شهید حبیب الله آرام زاده از ورزشکاران هیات باستانی شهرستان کهگیلویه بابیان اینکه خانواده شهدا مایه عزت جامعه هستند، تصریح کرد: امید است مسئولین نیز بیش‌ازپیش قدردان زحمات، ایثارگری‌ها و ازخودگذشتگی خانواده شهدا باشند.

وی افزود: خانواده شهدا گل سرسبد جامعه هستند و مسئولین و مدیران در تمامی بخش‌ها و رده‌ها موظف‌اند در یک برنامه زمان‌بندی مشخص با خانواده‌های معظم و مکرم شهدا دیدار کرده و از نزدیک مسائل، مشکلات و درخواست‌های آنان را بررسی کنند.

وی بابیان اینکه نیاز معنوی خانواده‌های شهدا در کنار مباحث و موضوعات مادی باید موردتوجه باشد، یادآور شد: در این زمینه عزت، کرامت و شخصیت این عزیزان باید به‌شدت از سوی مسئولین امر رعایت شده و موردتوجه قرار گیرد.

علوی وجود والدین عزیز شهدا در جامعه را مایه دلگرمی دانست و افزود: ما با حضور در کنار شما عزیزان برای ارائه خدمت بهتر و بیشتر به مردم، روحیه و انرژی می‌گیریم.

دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه مباهات و افتخار است

جمیاری رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای استان کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار بیان داشت :دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه مباهات و افتخار است.

ابراهیم جمیاری دردیداربا خانواده شهید ورزشکار حبیب الله آرام زاده گفت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.

جمیاری افزود :خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع‌مقدس اظهار داشت: خانواده‌های شهدا با تقدیم عزیزان خویش در راه احیای اسلام و قرآن عزت آفریدند و امروز ایشان وارثان خون‌های پاک شهدا و ادامه دهندگان راه شهدا هستند.

وی ادامه داد: این خانواده‌ها در دامان خویش فرزندانی را پرورش دادند که سربازان اسلام شدند و در راه رضای حق تعالی و اعتلای کلمه الله، اسماعیل‌های خویش را تقدیم کردند و امروز نیز سربلند و مفتخر به این شهادت‌ها هستند.

وی اضافه کرد: دیدار با این عزیزان موجب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسئولان و موجب زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

در این دیدار با اهدا لوح سپاس وهدایایی از مقام صبر و ایثار و ایستادگی این خانواده‌ شهید ورزشکار و فرزند برومند شهید آرام زاده تجلیل شد .

در این دیدار نیکویی زاده رئیس اداره ورزش  و جوانان شهرستان کهگیلویه،رئیس زندان های شهرستان کهگیلویه ،جمعی از مسئولین شهرستان کهگیلویه ،حیدری رئیس هیات پهلوانی شهرستان کهیگلویه ،ایموری رئیس دفتر فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان ،جهانبخش مسئول دفتر حقوقی اداره کل ،حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ،اعضای هیات پهلوانی استان و شهرستان کهگیلویه و جمعی از کارکنان اداره کل زندان های استان  و شهرستان کهگیلویه حضور داشتند .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو