خانه اخبار ایران اخبار ورزش با حضور مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه برگزار شد

با حضور مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور علوی مدیر کل ،معاون فرماندار و اعضای ستاد ساماندهی ،جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه با محوریت ازدواج و آ سیب های اجتماعی در دهد شت برگزار شد .

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه با محوریت ازدواج و آسیب های اجتماعی برگزار شد .

رضا نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه در این نشست که در محل فرمانداری برگزار شد ،ازدواج را امری مهم  و ضروری در بین جوانان ذکر کرد و خواستار حمایت دستگاههای اجرایی شهرستان در برطرف شدن مشکلات جوانان در امر ازدواج شد.

نیکویی زاده "طلاق"را مهمترین آسیب اجتماعی این روزها در استان و شهرستان برشمرد و از رشد 12 درصدی طلاق  نسبت به ازدواج خبر داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه بر اصل آموزش و برگزاری کارگاههای  قبل از ازدواج ،حین ازدواج  و بعد از ازدواج را تاکید کرد و ضمن تشکر از حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان ،از دستگاههای فرهنگی شهرستان و بانکهای شهرستان خواست در جهت معظلات جوانان در امر ازدواج با اداره ورزش و جوانان شهرستان همکاری کنند .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان توجه به نسل جوان و امر ازدواج در بین جوانان تاکید و ضمن تشکر از دستگاههای فرهنگی و اجرایی شهرستان ،خواستار همدلی و مشارکت در رفع مشکلات و معظلات جوانان شد .

علوی منابع انسانی را ارزشمندترین تشکل ذکر کرد و از توجه وزارت ورزش و جوانان به نسل جوان جامعه و رفع مشکلات این قشر خبر داد.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد دستگاه ورزش و جوانان را هماهنگ کننده دستگاههای اجرایی عضو ستاد ساماندهی امور جوانان برشمرد و از احداث خانه جوان شهرهای دهدشت ،یاسوج و سی سخت خبر داد.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان برگزاری کارگاههای آموزشی با محوریت های ازدواج در بین جوانان استان را یکی از راههای حل مشکلات و آشنایی جوانان با فریضه مقدس ازدواج ذکر کرد و از انعقاد تفاهمنامه با دستگاههای اجرایی استان و شهرستانها در رفع مشکلات جوانان خبر داد.

این مقام مسئول سمن ها و تشکل های مردم نهاد را بازوان ورزش و جوانان و دستگاههای اجرایی ذکر و خواستار استفاده بهینه از ظرفیت های تشکل های مردم نهاد در برگزاری مراسمات فرهنگی ،ورزشی و اداری شد.

خسروی معاون فرماندار شهرستان کهگیلویه خواستار حضور جوانان و نخبگان موفق شهرستان در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان شد و ضمن تاکید بر استفاده بهینه از ظرفیت ها و پتانسیل های جوانان ،خواستار مشارکت دستگاههای اجرایی  در رفع مشکلات جوانان و زوج های جوان شد.

معاون فرماندار شهرستان کهگیلویه از سنگ اندازی بانکها در اعطای وام ازدواج به زوج های جوان گلایه کرد و ضمن تشکر از حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان در این نشست ،خواستار حمایت بیشتر دستگاههای اجرایی در رشد و شکوفایی ورزش شهرستان شد .

 

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 27 مرداد 1397 ساعت 08:17 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو