خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کسب سه مقام توسط ورزشکاران نونهال کهگیلویه وبویراحمدی در رقابتهای قهرمانی کشور

رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کسب سه مقام توسط ورزشکاران نونهال کهگیلویه وبویراحمدی در رقابتهای قهرمانی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،جمیاری رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای استان از کسب سه مقام توسط ورزشکاران این رشته در رقابتهای قهرمانی کشور خبر داد.

سه مدال بارزش توسط نونهالان کهگیلویه وبویراحمدی در رقابتهای قهرمانی کشور بدست آمد.

ابراهیم جمیاری رئیس پرتلاش و خستگی ناپذیر هیات پهلوانی و زورخانه ای کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان از کسب سه مدال با ارزش طلا و برنز در رقابتهای قهرمانی پهلوانی نونهالان کشور خبر داد.

جمیاری افزود:در جریان رقابتهای پهلوانی و زورخانه ای نونهالان کشور که به میزبانی همدان از 24لغایت 26مرداد ماه برگزار شد ،تیم نونهالان استان به دو مدال طلا و یک برنز این رقابتها دست یافت.

رئیس هیات پهلوانی استان بیان د اشت :در این مسابقات امیر حسین اسلام پرست در رشته کباده و کشتی پهلوانی وزن 80کیلو گرم موفق به کسب دو مقام اولی و مدال طلا شد .

این مقام مسئول تصریح کرد :همچنین در رشته کباده و در وزن 42کیلو گرم حسین اولیایی توسط مقام سوم و مدال برنز این مسابقات را کسب کند.

وی ادامه داد:در این رقابتها 400 ورزشکار در قالب 21 استان کشور حضور داشتند.

د رمراسم استقبال از قهرمانان ،جمیاری رئیس هیات پهلوانی استان ضمن تشکر از تلاش این ورزشکاران ،کسب این موفقیت را به خانواده این نونهالان ورزشکار تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد با حمایت مسئولین و تلاش ورزشکاران شاهد رسیدن ورزش پهلوانی استان به جایگاه اصلی خود در کشور باشیم .

د راین مراسم با اهدا لوح سپاس و هدایایی نقدی از این ورزشکاران نونهال و قهرمان تجلیل شد.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو