خانه اخبار ایران اخبار ورزش با حضور مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد جلسه کمیسیون ماده پنج برگزار شد

با حضور مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد جلسه کمیسیون ماده پنج برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور علوی مدیر کل و اعضا کمیسیون ماده پنج ،جلسه ای در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد .

جلسه کمیسیون ماده پنج ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .

جلسه کمیسیون ماده پنج ورزش و جوانان استان با حضور علوی مدیر کل ،حکمتی اصل معاون توسعه ورزش ،نجاتبخش حراست ،جهانبخش بازرسی ،حاتمی روابط عمومی ،ایموری دفتر فنی و مهندسی و محمدی دبیر این کمیسیون در محل دفتر مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد .

نوید محمدی دبیر کمیسیون ماده پنج ورزش و جوانان استان در این نشست  ضمن تشکر از حمایت های مدیر کل ورزرش و جوانان استان ،به تشریح عملکرد و برنامه های این حوزه پرداخت و از بازرسی میدانی ،نظارت بر نرخنامه مصوب و سرکشی از باشگاهها خبر داد  و تصریح کرد :سرکشی از کلیه باشگاههای شهرستانها از هفته آینده آغاز خواهد شد و اعضای کمیسیون ماده پنج با حضور در شهرستانها از نزدیک بر عملکرد باشگاهها نظارت می کنند.

محمدی از تمدید پروانه های باشگاهها و همچنین معرفی تعدادی از مدیران باشگاهها به بانکهای عامل در خصوص دریافت وام خبر داد و اظهار امیدواری کرد با نظارت بیشتر شاهد قانونمندی باشگاهها در رعایت قوانین و مقررات باشیم .

علوی مدیر کل ورزش و جوانان در این نشست خواستار نظارت و دقت بیشتر بر عملکرد باشگاهها در رعایت نرخنامه شد و اظهار داشت:مدیران باشگاها موظفند دو ماه قبل از اتمام پروانه فعالیت با مراجعه به اداره کل نسبت به تمدید پروانه باشگاهها اقدام کنند و عدم مراجعه به منزله انصراف تلقی خواهد شد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان از عدم نظارت هیات فوتبال بر مدارس فوتبال شهرستانهای استان ابراز گلایه کرد و بیان داشت :در ثبت باشگاهها برای ایجاد و راه اندازی باشگاههای مدارس فوتبال و راه اندازی چمن مصنوعی ،باشگاهها می بایست نسبت به ارایه طرح توجیهی اقدام کنند.

پرداخت وام تسهیلات به 18 باشگاه از مهمترین مصوبات این نشست بود.

 

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو