خانه اخبار ایران اخبار ورزش جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان چرام برگزار شد

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان چرام برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان چرام برگزار شد .

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان چرام با موضوع ازدواج و آسیب های اجتماعی با حضور معاون فرماندار ،بخشدار مرکزی ،بخشدار سرفاریاب وسایر اعضا درفرمانداری چرام برگزار شد.

بخشایی  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام و دبیر جلسه گفت:بهترین ازدواج ، ازدواج آسان و بدون تجملات است و تغییر سبک زندگی از جمله عوامل ازدواج دیر هنگام است.

بخشایی ضمن گرامیداشت هفته ازدواج که سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) بیان داشت :هفته ی ازدواج  فرصت مناسبی برای ترویج ازدواج آسان و آگاهانه است.

ایمان پرویزی مشاور جوانان در شورای شهر چرام گفت: برای حفظ و پاسداشت این پویایی و تحرکات اجتماعی ،مسئولیت های خطیر بر دوش تمام مسئولان جامعه است و امیدوارم با نهادینه کردن این مسئولیت ها قدم های استواری در جهت رفع مشکلات جوانان برداشته شود.

پرویزی افزود :برای استمرار این پویایی باید به سراغ دغدغه های قشر جوانان جامعه رفت و با استفاده از ظرفیت های موجود در این حوزه در جهت رفع این مشکلات تلاش کنیم .

وی اشتغال،ازدواج،مسکن و امنیت روانی و اجتماعی را از مشکلات  معظلات جوانان ذکر کرد و خواستار حمایت همه دستگاههای عضو ستاد ساماندهی امور جوانان در رفع مشکلات جوانان شد .

پاداش معاون فرماندار شهرستان چرام ضمن تشکر از اداره ورزش و جوانان شهرستان در برگزاری این نشست  از حمایت دولت به حوزه جوانان خبر داد و گفت هیچ دولتی تاکنون همانند این دولت به جوانان توجه و خدمت نکرده است.

وی از اختصاص هفت میلیارد تومان اعتبار جهت طرح های خوش اشتغالی در شهرستان خبر داد و  تصریح کرد :٧میلیارد تومان اعتبار جهت طرح اشتغالزایی جذب شده اما متاسفانه  در این زمینخ طرحی برای اجرا ارایه نشده است .

پاداش از حمایت مادی و معنوی از طرح های اشتغال زا در شهرستان خبر  داد و از جوانان خواست که با تشکیل سمن های مردم نهاد در جهت رفع مشکلات جامعه تلاش کنند .

در این نشست توسط اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان مواردی مطرح که توسط مسئولین توضیحات لازم ارائه شد .

بررسی مشکلات جلسات قبلی این ستاد از مهمترین  مصوب این نشست بود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو